Fox Youth Ranger LF black

0 %
(0 hodnocení)

Ve Foxu ví, že ježdění je rodinná záležitost. Rukavice Youth Ranger byly navrženy tak, aby fungovaly speciálně pro děti, dávají jim stejnou úroveň výkonu a pohodlí. Rukavice Fox Youth Ranger jsou známé tím, že nabízejí výkon a kvalitu, která se obvykle vyskytuje pouze u mnohem dražších rukavic. Fox Youth Ranger Glove jsou dlouhé cyklistické rukavice se stahováním na zápěstí. Tyto všestranné rukavice na horská kola, mají kompatibilitu s dotykovou obrazovkou a dobře fungují téměř v jakékoli disciplíně.... Celý popis

Koupit za 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Ve Foxu ví, že ježdění je rodinná záležitost. Rukavice Youth Ranger byly navrženy tak, aby fungovaly speciálně pro děti, dávají jim stejnou úroveň výkonu a pohodlí.

Rukavice Fox Youth Ranger jsou známé tím, že nabízejí výkon a kvalitu, která se obvykle vyskytuje pouze u mnohem dražších rukavic. Fox Youth Ranger Glove jsou dlouhé cyklistické rukavice se stahováním na zápěstí. Tyto všestranné rukavice na horská kola, mají kompatibilitu s dotykovou obrazovkou a dobře fungují téměř v jakékoli disciplíně.

TECHNICKÉ ÚDAJE:

- Vhodné pro děti (6-14 let)

- Nízkoprofilová manžeta

- Absorpční mikrosemišový palec

- Zapínání na suchý zip pro skvělé padnutí

- Kompatibilita s dotykovou obrazovkou

- Materiál: 68 % polyamid nylon, 14 % polyuretan, 10 % polyester, 5 % elastan, 3 % polyvinylchlorid
Zobrazit více

Parametry

Značka Fox Racing