Franke BXX 210/110-45

0 %
(0 hodnocení)

Kuchyňský dřez BXX 210/110-45, bez odkapávací plochy provedení nerez spodní skříňka od 600 mm vhodný pro spodní montáž/ montáž do roviny rozměry 490 x 450 mm výřez: 460 x 420 mm dřez 450 x 410 x 200 mm skrytý přepad plochý okraj Specifikace dodávky Sanitized® sítkový ventil3 1/2” s přepadem sifon pro úsporu místa 6/4” s odbočkou na myčku Výhody nerezu vysoce kvalitní chromniklová ocel odolná vůči korozi a vůči vysokým teplotám je pružná, tudíž na rozdíl od keramiky nepraská hladký povrch je... Celý popis

Koupit za 9 799 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Kuchyňský dřez BXX 210/110-45, bez odkapávací plochy

provedení nerez
spodní skříňka od 600 mm
vhodný pro spodní montáž/ montáž do roviny
rozměry 490 x 450 mm
výřez: 460 x 420 mm
dřez 450 x 410 x 200 mm
skrytý přepad
plochý okraj

Specifikace dodávky

Sanitized® sítkový ventil3 1/2” s přepadem
sifon pro úsporu místa 6/4” s odbočkou na myčku

Výhody nerezu

vysoce kvalitní chromniklová ocel odolná vůči korozi a vůči vysokým teplotám
je pružná, tudíž na rozdíl od keramiky nepraská
hladký povrch je antibakteriální
hygienická, se snadnou údržbou - jasná volba pro profesionální šéfkuchaře
nerez Franke tvoří 70 % recyklovaného materiálu a lze ji až ze 100% recyklovat
velice dlouhá životnost nerezu je zajištěna unikátní tloušťkou materiálu, která zaručuje stabilitu a trvanlivost produktu

Nerezová ocel je odolný materiál, který vydrží i značně hrubé zacházení, tvrdé nebo ostré předměty tento materiál však mohou poškrábat. Pokud chcete povrch dřezu udržet bez jakýchkoliv kazů, je třeba při manipulaci s podobnými předměty dbát zvýšené opatrnosti. 
Při mytí nádobí dojde vždy kpoškrábání dřezu. Poškrábání dřezu je důkazem toho, že je výrobek užíván k účelu, ke kterému je určen. Použitím čistící pasty k tomu určené se dají jemné škrábance rozleštit a dřez zůstane lesklý. Před prvním použitím je nutno dřez řádně vyčistit některou z čistících past na nerez. Nedoporučujeme suché čisticí prášky. Dřez je z výroby opatřen ochrannou vrstvou, která bez řádného vyčištění na sebe váže mastnoty a nečistoty.
Po použití otřete dřez a odkapávač vlhkým měkkým hadříkem se saponátem a opláchněte čistou vodou. V oblastech s tvrdou vodou můžete pomocí tekutého čisticího krému nebo pastou zabránit tvorbě matného filmu vodních usazenin. Při použití plastových podložek do dřezu je nutno dbát, aby nezůstávaly dlouhodobě položeny na povrchu dřezu, protože se pod nimi udržují nečistoty a vlhkost, která způsobí vznik vodních usazenin. 
Tvorbě vodních usazenin je možné zamezit vysušením povrchu dřezu po každém použití. Pokud se však tyto usazeniny vytvoří, lze je odstranit pomocí vlhkého měkkého hadříku a tekutého čisticího krému. Naneste na povrch a hadříkem vydrhněte celý povrch dřezu. Nepoužívejte hrubou stranu houbiček!
Zobrazit více

Parametry

Šířka 49 cm
Hloubka vany 20 cm
Vestavba 460 x 420 mm
Barva nerez
Odkapávač ano
Materiál nerezové
Výrobce Franke
Umístění dřezu pravý/levý symetrický
Rohové ne
Vanička ne
Dvoudřezy ne
Spodní skříňka 600 mm
Jednodřez ano
Typ montáže do roviny
Povrchová úprava hladký
Zobrazit více parametrů