Má světle žlutou barvu s nazelenalými okraji. Jemná, elegantní vůně, klasická pro sekty, které zrají tradiční metodou v lahvi. Objevují se tóny opečeného toastu. Čistá, suchá, svěží a šťavnatá chuť.Typická černá matná láhev. Nejprodávanější sekt na světě – představuje ve své kategorii skvělou hodnotu. Podávejte při teplotě 6–7°C.18–24 měsíců zrání ve sklepě.   Původ vína Země původu: Španělská vína Vinařská oblast: Penedés Vinařství: Freixenet   Vlastnosti vína Typ: Šumivé víno Odrůda:... Celý popis

Koupit za 179 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Má světle žlutou barvu s nazelenalými okraji. Jemná, elegantní vůně, klasická pro sekty, které zrají tradiční metodou v lahvi. Objevují se tóny opečeného toastu. Čistá, suchá, svěží a šťavnatá chuť.Typická černá matná láhev. Nejprodávanější sekt na světě – představuje ve své kategorii skvělou hodnotu. Podávejte při teplotě 6–7°C.18–24 měsíců zrání ve sklepě.

 

Původ vína

Země původu:
Španělská vína

Vinařská oblast:
Penedés

Vinařství:
Freixenet

 

Vlastnosti vína

Typ:
Šumivé víno

Odrůda:
Cava

Obsah alkoholu :
12 %

Objem :
0,75 L

Konzumace :
 

 
 

Druh vína :
Suché

Počet v kartonu :
6 ks

Složení :
obsahuje siřičitany, neobsahuje jiné alergeny (mléko, vejce) i když je láhev označena starou verzí štítku (kde se tento údaj původně uváděl)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Freixenet
Objem 0.75 l
Značka Freixenet
Barva bílá
Obsah alkoholu 12 %
Obsah cukru suché
Odrůda 40% Pinot noir 40% Pinot meunier 20% Chardonnay
Cuvée ano
Zobrazit více parametrů