Chuťově atraktivní a žvýkací tableta s hovězím aroma pro psy proti blechám a klíšťatům. Je určená pro psy o hmotnosti 10 - 25 kg k léčbě napadení blechami po dobu nejméně 5 týdnů a léčbě napadení klíšťaty po dobu 4 týdnů.  Pro optimální kontrolu napadení blechami a klíšťaty by měl být přípravek podáván v měsíčních intervalech během období výskytu blech a klíšťat. Blechy a klíšťata se musí připojit k hostiteli a zahájit sání krve, aby mohly být vystaveny léčivé látce. Chutná a snadná ochrana na... Celý popis

Koupit za 889 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Chuťově atraktivní a žvýkací tableta s hovězím aroma pro psy proti blechám a klíšťatům. Je určená pro psy o hmotnosti 10 - 25 kg k léčbě napadení blechami po dobu nejméně 5 týdnů a léčbě napadení klíšťaty po dobu 4 týdnů. 

Pro optimální kontrolu napadení blechami a klíšťaty by měl být přípravek podáván v měsíčních intervalech během období výskytu blech a klíšťat. Blechy a klíšťata se musí připojit k hostiteli a zahájit sání krve, aby mohly být vystaveny léčivé látce.

Chutná a snadná ochrana na 3 měsíce* proti klíšťatům a blechám.

Účinkuje rychle - blechy zahubí během 8 hodin a klíšťata během 48 hodin. FRONTPRO navíc blechy zahubí dřív, než stihnout naklást vajíčka. Jedna tableta usmrcuje klíšťata po dobu až jednoho měsíce.

Může být podáván s krmivem nebo bez

Lahodné pro ně, pohodlné pro vás.

Eliminuje klíšťata

FRONTPRO® eliminuje klíšťata během 48 hodin po přichycení
na zvířeti a tím snižuje riziko přenosu onemocnění.

Účinné proti blechám

FRONTPRO® zabíjí dospělé blechy během 8 hodin po napadení
vašeho zvířete.

alení obsahuje 3 žvýkací tablety.

Dávkování a způsob užití

Pro perorální podání. Tablety jsou žvýkací a chuťově atraktivní pro většinu psů. Pokud pes nepřijímá tablety přímo, mohou být podány s krmivem. Tablety nesmí být děleny.
Přípravek by měl být podáván v dávce 2,7-7 mg/kg živé hmotnosti.

Hmotnost psa (kg)
Počet tablet, které mají být podány

10-25 kg
1

Složení

Každá žvýkací tableta obsahuje:

- Léčivá látka: Afoxolanerum 68 mg

- Pomocné látky: Kukuřičný škrob, Sojový protein, Hovězí aroma, Povidon (E1201), Makrogol 400, Makrogol 4000, Makrogol 15-hydroxystearát, Glycerol (E422), Střední nasycené triacylglyceroly.

 Upozornění

Nepoužívat v případech přecitlivělosti na léčivou nebo  pomocnou látku. Léčba štěňat mladších než 8 týdnů anebo psů o hmotnosti méně než 2 kg musí být předem konzultována s veterinárním lékařem. Ošetření během březosti a laktace nebo podání chovným psům konzultujte předem s vaším veterinárním lékařem.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Boehringer Ingelheim
Značka Frontpro
Forma tablety
Doba účinnosti 3 měs.
Hmotnost zvířete 10 - 25 kg
Určení antiparazitika
Věk zvířete pro všechny
Pro psy ano
Pro kočky ne
Pro koně ne
Způsob podání perorálně (vnitřně)
Pro fretky ne
Pro králíky ne
Pro hlodavce ne
Pro ptáky ne
Zobrazit více parametrů