Ochucené žvýkací tablety pro psy s příchutí hovězího masa proti blechám a klíšťatům, a můžete ji podat pejskům od 8 týdnů a od hmotnosti 2 kg. Žvýkací tablety Frontpro 28.3mg jsou určeny pro psy o hmostnosti 4-10 kg. Pro optimální kontrolu napadení blechami a klíštaty podávejte FRONTPRO tabletu pravidelně každý měsíc, jedno balení vystačí na čtvrt roku ochrany. Jedna tabletka zaručí vašemu psovi 5 týdnů ochrany proti blechám a 4 týdny ochrany proti klíšťatům (blechy a klíšťata se musí připojit k... Celý popis

Koupit za 779 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Ochucené žvýkací tablety pro psy s příchutí hovězího masa proti blechám a klíšťatům, a můžete ji podat pejskům od 8 týdnů a od hmotnosti 2 kg. Žvýkací tablety Frontpro 28.3mg jsou určeny pro psy o hmostnosti 4-10 kg. Pro optimální kontrolu napadení blechami a klíštaty podávejte FRONTPRO tabletu pravidelně každý měsíc, jedno balení vystačí na čtvrt roku ochrany. Jedna tabletka zaručí vašemu psovi 5 týdnů ochrany proti blechám a 4 týdny ochrany proti klíšťatům (blechy a klíšťata se musí připojit k hostiteli a zahájit sání krve, aby mohly být vystaveny léčivé látce a usmrceny).

Balení obsahuje 3 ks.

Dávkování a způsob užití
Pro perorální podání. Tablety jsou žvýkací a chuťově atraktivní pro většinu psů. Pokud pes nepřijímá tablety přímo, mohou být podány s krmivem. Tablety nesmí být děleny.
Přípravek by měl být podáván v dávce 2,7-7 mg/kg živé hmotnosti.

Složení
Každá žvýkací tableta obsahuje:
Léčivá látka: Afoxolanerum 28,3 mg
Pomocné látky: Kukuřičný škrob, Sojový protein, Hovězí aroma, Povidon (E1201), Makrogol 400, Makrogol 4000, Makrogol 15-hydroxystearát, Glycerol (E422), Střední nasycené triacylglyceroly.

Upozornění
Nepoužívat v případech přecitlivělosti na léčivou nebo pomocnou látku. Léčba štěňat mladších než 8 týdnů anebo psů o hmotnosti méně než 2 kg musí být předem konzultována s veterinárním lékařem. Ošetření během březosti a laktace nebo podání chovným psům konzultujte předem s vaším veterinárním lékařem.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Boehringer Ingelheim
Značka Frontpro
Forma tablety
Doba účinnosti 3 měs.
Hmotnost zvířete 4 - 10 kg
Určení antiparazitika
Věk zvířete pro všechny
Pro psy ano
Pro kočky ne
Pro koně ne
Způsob podání perorálně (vnitřně)
Pro fretky ne
Pro králíky ne
Pro hlodavce ne
Pro ptáky ne
Zobrazit více parametrů