Reseller Option Kit, only for Fujitsu Broadline Distributors with a valid ROK amendment. MUST be delivered to the end customer together with a qualifying PRIMERGY server and with the CoA affixed to this server ! Verze Standard: pro nevirtualizované či lehce virtualizované prostředí - malé a střední firmy, které potřebují pokročilé funkce, funkce pro pobočky, a vyžadují pružné prostředí pro virtualizaci (1 fyzický server a max. 2 virtuální stroje, postavené na CAL uživatelích, potřeba dokoupit)... Celý popis

Koupit za 13 782 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Reseller Option Kit, only for Fujitsu Broadline Distributors with a valid ROK amendment. MUST be delivered to the end customer together with a qualifying PRIMERGY server and with the CoA affixed to this server !

Verze Standard:
pro nevirtualizované či lehce virtualizované prostředí - malé a střední firmy, které potřebují pokročilé funkce, funkce pro pobočky, a vyžadují pružné prostředí pro virtualizaci (1 fyzický server a max. 2 virtuální stroje, postavené na CAL uživatelích, potřeba dokoupit)

CALy jsou vyžadovány pro uživatele nebo zařízení, která mají přímý přistup k serveru a opravňuje uživatele a zařízení přistupovat k Windows Serveru.

Typy Windows Server 2019 CALů:
Uživatelské CALy - 1 uživatel, neomezený počet zařízení (ideální pro firmy, kde je potřeba přistupovat k firemním zdrojům z různých PC/zařízení)
CALy pro zařízení - 1 zařízení, neomezený počet uživatelů (ideální pro firmy, kde je potřeba sdílet zařízení, např. na směnách)
RDS CALy - vyžadováno pro vzdálený přístup
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Fujitsu
Jazyk Anglický
Licence CAL