FURminator hrablo Medium

88 %
(88 hodnocení)

FURminator hrablo Medium pro psy - pro zvířata od 12 do 23 kg (šíře hřebenu 6,8 cm) Patentované profesionální hrablo FURminator. redukuje línání o více než 90% určeno pro dlouhosrstá i krátkosrstá plemena psů FURminator hrabla jsou určena pouze pro línající plemena FURminator hrabla neřežou a nepoškozují srst. Péči o srst hřebenem FURminator lze provádět pravidelně po celý rok v jednou nebo dvakrát za týden po dobu deseti až dvaceti minut. Je třeba dbát na to, aby srst byla čistá,... Celý popis

Koupit za 289 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

FURminator hrablo Medium pro psy - pro zvířata od 12 do 23 kg (šíře hřebenu 6,8 cm)
Patentované profesionální hrablo FURminator.

redukuje línání o více než 90%
určeno pro dlouhosrstá i krátkosrstá plemena psů
FURminator hrabla jsou určena pouze pro línající plemena
FURminator hrabla neřežou a nepoškozují srst.

Péči o srst hřebenem FURminator lze provádět pravidelně po celý rok v jednou nebo dvakrát za týden po dobu deseti až dvaceti minut. Je třeba dbát na to, aby srst byla čistá, zcela suchá a nezacuchaná. Opatrnost je nutná na citlivých místech na těle zvířete. Před vyčesáváním pečlivě prohlédněte pokožku zvířete, zda v ní nejsou strupy, poranění otlačeniny apod., a pokud je najdete, vyhledejte pomoc veterináře.

Vyčesání hřebenem FURminator odstraní starou srst a podsadu.
Nezkracuje a nepoškozuje srst, pouze velmi účinně vyčesává a pomáhá ke zdravější kůži a lesklejší srsti zvířete.
Snižuje množství alergenů v prostředí, kde zvíře žije.

Návod na vyčesávání: Hřebenem FURminator je doporučeno vyčesávat dlouhými pravidelnými tahy po směru růstu srsti a nevracet se opakovaně na stejné místo. Samozřejmě je třeba vyčesávat citlivě a bez většího tlaku, který by mohl způsobit poranění. Při začervenalé, podrážděné kůži je nutné s vyčesáváním hned přestat.
Při pravidelném používání hřebenu FURminator budete mít víc času na Vašeho chlupatého přítele, neboť se nebudete muset věnovat uklízení vypadaných chlupů.
POZOR: Jedná se o originální hrablo FURminator (na trhu se objevují velmi nekvalitní padělky).
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Furminator
Druh hřebeny