Minerální bahenní maska od Furnatury je ideální pro velmi citlivé či starší psy. Obsahuje sůl z Mrtvého moře, která je bohatá na více než 35 různých minerálů. Mimo jiné magnesium a potassium, které léčí kožní onemocnění. Obsažený zelený jíl je skvělý antioxidant, který navíc zbaví pejska odumřelých kožních buněk.  V létě chladí na kůži a v zimě prohřeje klouby. Arganový a jojobový olej vyživuje chlup, který je pak dlouho lesklý. Maska je vhodná jak pro alergické psy, tak jako šampon proti línání... Celý popis

Koupit za 600 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Minerální bahenní maska od Furnatury je ideální pro velmi citlivé či starší psy.

Obsahuje sůl z Mrtvého moře, která je bohatá na více než 35 různých minerálů. Mimo jiné magnesium a potassium, které léčí kožní onemocnění. Obsažený zelený jíl je skvělý antioxidant, který navíc zbaví pejska odumřelých kožních buněk. 

V létě chladí na kůži a v zimě prohřeje klouby. Arganový a jojobový olej vyživuje chlup, který je pak dlouho lesklý. Maska je vhodná jak pro alergické psy, tak jako šampon proti línání nebo šampon po trimování. Podporuje také cirkulaci krve.

- přírodní vůně zeleného jílu a rozmarýnu

- minerální sůl z Mrtvého moře

- regenerační, vyživujícíj

- arganový olej

- výtažek z olivovníku

- jojobový olej

NA ČEM SI ZAKLÁDÁME

- šetrné složení a jemná vůně – vhodné i pro ty nejcitlivější čumáky

- díky aromaterapii naše kosmetika léčí nejen srst a kůži, ale i duši

- čistě přírodní suroviny, bez barviv, silikonů a parabenů

- vyrobeno malovýrobou z fairtrade surovin v ČR

- netestujeme na zvířatech, ale sami na sobě

- vyvíjeno veterináři, aromaterapeuty, chemiky a profesionálními střihači

POUŽITÍ

Bahenní maska se používá samostatně, není potřeba šamponu ani kondicionéru (pouze u špice či samoyeda použijte po bahně i kondicionér). Naneste na mokrou srst, vmasírujte a nechte 10 – 15 min působit. Pro nejlepší výsledek v létě nechte na psovi uschnout na sluníčku, v zimě zabalte psa do ručníku. Poté důkladně opláchněte.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Furnatura