G-Form Pro-S Vento černé

0 %
(0 hodnocení)

Chrániče holení G-Form Pro-S Vento v černém provedení jsou inspirovány italským výrazem pro vítr a jsou navrženy tak, aby hráčům poskytovaly zjednodušenou, integrovanou ochranu při zachování plného rozsahu pohybu, hbitosti a rychlosti. Tvarované chrániče Vento SmartFlex s tvarem těla, které pohlcují nárazy, nabízejí tvarově přiléhavou a lehkou ochranu. Díky integrovaným chráničům holení a látkovému návleku odvádějícímu vlhkost poskytují bezpečné uchycení a zároveň udržují sucho a pohodlí po celou... Celý popis

Popis

Chrániče holení G-Form Pro-S Vento v černém provedení jsou inspirovány italským výrazem pro vítr a jsou navrženy tak, aby hráčům poskytovaly zjednodušenou, integrovanou ochranu při zachování plného rozsahu pohybu, hbitosti a rychlosti.
Tvarované chrániče Vento SmartFlex s tvarem těla, které pohlcují nárazy, nabízejí tvarově přiléhavou a lehkou ochranu. Díky integrovaným chráničům holení a látkovému návleku odvádějícímu vlhkost poskytují bezpečné uchycení a zároveň udržují sucho a pohodlí po celou dobu zápasu.
Materiál: 82% polyamid, 18% elastanLze prát v pračce
Zobrazit více

Parametry

Výrobce G-Form