- s aktivním kyslíkem, pro oslňující lesk bez fleků - ochraňuje sklenice a dekor - vhodný také pro stříbrné příbory - vystačí na ca. 100 mycích cyklů - Výkonné čištění: Prášek na mytí nádobí nabízí účinné a důkladné čištění, které bez námahy odstraní i odolné nečistoty a mastnotu. - S aktivním kyslíkem: Receptura s aktivním kyslíkem zajišťuje hlubokou čistotu a pomáhá spolehlivě odstranit zbytky jídla a skvrny. - Šetrný ke sklu a nerezové oceli: Prášek je šetrný k citlivým materiálům, jako... Celý popis

Koupit za 159 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

- s aktivním kyslíkem, pro oslňující lesk bez fleků

- ochraňuje sklenice a dekor

- vhodný také pro stříbrné příbory

- vystačí na ca. 100 mycích cyklů

- Výkonné čištění: Prášek na mytí nádobí nabízí účinné a důkladné čištění, které bez námahy odstraní i odolné nečistoty a mastnotu.

- S aktivním kyslíkem: Receptura s aktivním kyslíkem zajišťuje hlubokou čistotu a pomáhá spolehlivě odstranit zbytky jídla a skvrny.

- Šetrný ke sklu a nerezové oceli: Prášek je šetrný k citlivým materiálům, jako je sklo a nerezová ocel, takže vaše nádobí a příbory jsou chráněny a nepoškozují se.

- Nevhodné pro stříbrné příbory: Prášek není vhodný pro čištění stříbrných příborů, protože chybí ochranný prostředek na stříbro.

- Obsah: 1,5 kg, dostačující pro mnoho aplikací a ideální pro každodenní použití v myčce nádobí.

- Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Používejte ochranné brýle.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Edeka
Značka Gut&Gunstig