G21 GA-K5

95 %
(6 hodnocení)

Trezor na zbraně G21 skýtá dostatečný prostor pro uložení pěti dlouhých střelných zbraní. Dále se v trezoru nachází skříňka pro ukládání střeliva. Kvalitní trezor na zbraně G21 vám skvěleposlouží kukládání vašich střelných zbraní. Můžete v něm uchovávat nejen dlouhéloveckézbraně, ale i sportovní zbraně, starožitné zbraně a střelivo. Je vmoderníčernébarvě a má mechanický, snadno uzamykatelný zámek, kterýzajistí,žebudete moct v noci klidně spát, protože vaše zbraně budou bezpečněuloženy anedostanou... Celý popis

Koupit za 5 989 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Trezor na zbraně G21 skýtá dostatečný prostor pro uložení pěti dlouhých střelných zbraní. Dále se v trezoru nachází skříňka pro ukládání střeliva.

Kvalitní trezor na zbraně G21 vám skvěleposlouží kukládání vašich střelných zbraní. Můžete v něm uchovávat nejen dlouhéloveckézbraně, ale i sportovní zbraně, starožitné zbraně a střelivo. Je vmoderníčernébarvě a má mechanický, snadno uzamykatelný zámek, kterýzajistí,žebudete moct v noci klidně spát, protože vaše zbraně budou bezpečněuloženy anedostanou se do nepovolaných rukou vašich dětí ani jiných osob.

Vnitřek trezoru skýtá dostatečný prostor pro uložení pěti zbraní,aledle § 58 o zabezpečení zbraní a střeliva mohou být v tomto trezoruuchovávány maximálně 2 zbraně kategorie B a C. Znění paragrafu § 58naleznete na konci popisu produktu. Dále se v trezoru nachází skříňkapro ukládání střeliva, které musí být ze zákona uložené odděleně odzbraní. Na vnitřní straně dveří najdete držáky, které vám poslouží kuložení kartáčků a šňůr na čištění zbraní. Tyto trezory jsou ideálníjak pro myslivce, takprosportovní střelce.

Pro větší bezpečí vašich zbraní je ve dvířkách trezoru umístěno 5kovovýchrozvorů, které zajišťují, že se do trezoru bez vašeho vědomí nikdonedostane.
Specifikace

- Rozměry trezoru: 145 x 34 x 35 cm
- Síla plechu: dveře - 4 mm, boční stěny - 2 mm
- Hmotnost: 55 kg
Rozměry prostoru pro zbraně

- Hloubka - 32 cm
- Šířka - 33 cm
- Výška - 128 cm
Rozměry skříňky na střelivo:

- Hloubka – 23 cm
- Šířka – 33 cm
- Výška – 15 cm
Obsah balení
- Trezor
- 2x šrouby pro uchycení na zeď
- 2x klíčky ke skříňce na střelivo
- 2x klíčky k zámku§ 58Zabezpečení zbraní a střeliva

- (1) Nošené nebo přepravované držené zbraně všech kategorií, včetnějejich hlavních částí a zakázaných doplňků nebo střelivo do nich, musíbýt pod neustálou kontrolou držitele zbrojního průkazu nebo držitelezbrojního průvodního listu pro trvalý vývoz, dovoz nebo tranzit zbranínebo střeliva, který přepravu realizuje.
- (2) Držené zbraně kategorie A, B nebo C uschované, uložené nebouskladněné (dále jen "přechovávané zbraně") v počtu do 10 kusů nebostřelivo v počtu do 10 000 nábojů se zabezpečují uložením douzamykatelné ocelové schránky nebo uzamykatelné ocelové skříně nebozvláštního uzamčeného zařízení, pokud tato schránka, skříň nebo totozařízení splňují technické požadavky stanovené prováděcím právnímpředpisem. Ustanovení tohoto odstavce se nevztahuje na přechovávanézbraně kategorie B nebo C v počtu do 2 kusů nebo střelivo v počtu do500 nábojů, které je však držitel těchto zbraní a střeliva povinenvhodně zabezpečit proti zneužití, ztrátě a odcizení.
- (3) Více než 10 přechovávaných zbraní nebo více než 10 000 nábojů sezabezpečuje va) uzamykatelném skříňovém trezoru, pokud splňuje technické požadavkystanovené prováděcím právním předpisem, nebob) uzamčené místnosti nebo samostatném objektu, pokud splňují technicképožadavky stanovené prováděcím právním předpisem.
- (4) Více než 20 přechovávaných zbraní kategorie A, B nebo C nebo vícenež 20 000 kusů střeliva se zabezpečuje v uzamčené místnosti,samostatném objektu nebo komorovém trezoru, pokud jsou chráněnyelektronickým zabezpečovacím zařízením a pokud splňují technicképožadavky stanovené prováděcím právním předpisem.
- (5) Přechovávané zbraně nebo střelivo ve výlohách musí být v provoznídobě zabezpečeny uzamykatelnou otevíratelnou stěnou výloh. Výlohy, sklavýloh, vitrín nebo pultů musí splňovat technické požadavky stanovenéprováděcím právním předpisem. Mimo provozní dobu se tato zbraň nebostřelivo přechovává podle odstavců 2 až 4.
- (6) Přechovávaná zbraň musí být v nenabitém stavu, to znamená, že zbraňnení nabita náboji v zásobníku, nábojové schránce, nábojové komořehlavně nebo v nábojových komorách válce revolveru.
- (7) Pokud rozměry zbraně kategorie A neumožňují její přechovávání podlepředchozích odstavců, může příslušný útvar policie jejímu držitelipovolit jiný způsob jejího zabezpečení v případě, že bude řádnězabezpečena proti zneužití, ztrátě nebo odcizení.
- (8) Příslušný útvar policie je oprávněn u držitelů zbrojních průkazůprovést kontrolu zabezpečení zbraní kategorie A; při této kontrole jeoprávněn vstupovat do jejich obydlí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce G21
Hmotnost 55 kg

Podobné produkty