Ocelový hřeb je nedocenitelný pomocník kdykoliv se pokoušíme připevnit obrubník nebo zatravňovací tvárnici k tvrdému podloží. Je sice dražší, než plastový hřeb, ale po pár zlomených plastových hřebech už na něj nedáte dopustit. Tvrdá a vyschlá půda, kamenité podloží, štěrkové návozy nebo podloží hutně zanesené stavební sutí jsou typické povrchy, kde se bez ocelových stavebních hřebů neobejdete. Materiálem hřebu je válcovaný drát z nelegované oceli. Navzdory přirozené korozi vydrží hřeb v podloží... Celý popis

Koupit za 5 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Ocelový hřeb je nedocenitelný pomocník kdykoliv se pokoušíme připevnit obrubník nebo zatravňovací tvárnici k tvrdému podloží. Je sice dražší, než plastový hřeb, ale po pár zlomených plastových hřebech už na něj nedáte dopustit.

Tvrdá a vyschlá půda, kamenité podloží, štěrkové návozy nebo podloží hutně zanesené stavební sutí jsou typické povrchy, kde se bez ocelových stavebních hřebů neobejdete.

Materiálem hřebu je válcovaný drát z nelegované oceli. Navzdory přirozené korozi vydrží hřeb v podloží velmi dlouho. Ocelový hřeb se dá kombinovat se všemi typy obrubníků v naší nabídce.

 

Pro netvarovaný obrubník stačí použít 2 až 3 hřeby na 1 metr délky. Pro tvarované obrubníky (oblouky a jiné tvary) doporučujeme použít 3 až 5 hřebů na každý metr.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Garden Style
Průměr 14 mm
Délka 200 mm