GARDENA 18317–20

90 %
(8 hodnocení)

Multifunkční zavlažovací sprcha Gardena Premium s kovovými prvky pro zavlažovací a čisticí úkoly s výběrem až z pěti postřikovacích obrazců. Multifunkční sprcha Premium nabízí výběr průtoku od jemné mlhy, šetrného rozprašovacího a perličkového paprsku, až po plný plochý proud pro nejúčinnější čištění. Multifunkční sprcha Premium je navíc vybavena kovovými prvky na zavlažovací hlavici a přípojce, které společně výrazně navyšují celkovou odolnost a životnost. Vynikající odolnost Multifunkční sprcha... Celý popis

Koupit za 659 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Multifunkční zavlažovací sprcha Gardena Premium s kovovými prvky pro zavlažovací a čisticí úkoly s výběrem až z pěti postřikovacích obrazců. Multifunkční sprcha Premium nabízí výběr průtoku od jemné mlhy, šetrného rozprašovacího a perličkového paprsku, až po plný plochý proud pro nejúčinnější čištění. Multifunkční sprcha Premium je navíc vybavena kovovými prvky na zavlažovací hlavici a přípojce, které společně výrazně navyšují celkovou odolnost a životnost.
Vynikající odolnost

Multifunkční sprcha Premium je vybavena kovovými prvky, díky kterým je obzvláště pevná. Postřikovací hlava a rychlospojka jsou navíc vyrobeny z kovu a z tohoto důvodu mají také extrémně dlouhou životnost.
Pohodlná manipulace

Měkké plastové prvky poskytují multifunkční pistoli Premium bezpečný úchop. Ergonomicky tvarovaný spouštěč s integrovaným uzávěrem a regulací průtoku vody jedním prstem navíc výrazně usnadňují manipulaci.
Pět postřikovacích obrazců

Jemná mlha je skvělá pro zavlažování citlivých sazenic, šetrný měkký proud nebo perličkový proud zase pro přesné zavlažování osázených ploch nebo záhonků. A plný nebo plošný paprsek lze zase efektivně využít při různých čisticích prací.
Ochrana proti mrazu

Integrovaná moderní ochrana proti mrazu zajistí, že nedojde k poškození výrobku ani při poklesu teplot.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce GARDENA
Materiál kovové
Typ sprinklerové pistole
S regulací průtoku ano
Mrazuvzdorné ano
Počet funkcí 5
S aretací ano
Barva černé
Zobrazit více parametrů