GARDENA Select 1891-29

97 %
(7 hodnocení)

Druh příslušenství: regulace závlahy Základní sada: NE Amazon Alexa: NE Apple HomeKit: NE Google Home: NE Vlastní systém: NE Automatické a časově úsporné zavlažování: * Použitím GARDENA zavlažovacího počítače bude vaše zahrada spolehlivě a pohodlně zavlažována - dokonce i tehdy, když nebudete doma. Získáte více volného času, budete mít svěží zelený trávník a také krásné zdravé rostliny. Pokud se bude automatický zavlažovací systém spouštět brzy ráno nebo večer, odpaří se méně vody. Šetří to peníze... Celý popis

Koupit za 1 108 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Druh příslušenství: regulace závlahy
Základní sada: NE
Amazon Alexa: NE
Apple HomeKit: NE
Google Home: NE
Vlastní systém: NE

Automatické a časově úsporné zavlažování:
* Použitím GARDENA zavlažovacího počítače bude vaše zahrada spolehlivě a pohodlně zavlažována - dokonce i tehdy, když nebudete doma. Získáte více volného času, budete mít svěží zelený trávník a také krásné zdravé rostliny. Pokud se bude automatický zavlažovací systém spouštět brzy ráno nebo večer, odpaří se méně vody. Šetří to peníze a zajišťuje cílené a optimalizované zavlažování.

Snadné ovládání:
* Zavlažovací počítač se snadno nastavuje pomocí otočného a potvrzovacího tlačítka pro výběr dat a jejich potvrzení. Snadno čitelný LC display přehledně zobrazuje všechna nastavení. Ovládací jednotku odolnou vůči povětrnostním vlivům lze odejmout pro pohodlné provedení nastavení. Díky volitelnému zámku je možné zabránit neúmyslnému přenastavení.

Flexibilní zavlažování se 3 programy:
* Pro zavlažovací systém lze vytvořit tři různé a nezávislé programy. Čas začátku, délka zavlažování a dny v týdnu jsou nastavitelné. Plány je možné pružně přizpůsobit vašim požadavkům. Znalci rostlin to používají například jako přídavné předběžné zavlažování, které připravuje půdu a kořeny pro pozdější hlavní zavlažování. Zlepšuje to vsakování vody a růst rostlin.

Funkce "zavlažovat právě teď":
* Pokud je zapotřebí spustit zavlažování okamžitě, lze to udělat ruční aktivací, a to bez odejmutí jednotky z vodovodního kohoutku nebo bez změny nastavení.

Technologie "Safe stop":
* Zavlažovací počítač vždy pracuje spolehlivě - a to z důvodu technologie "Safe stop" (bezpečné zastavení). Pokud je hladina energie v baterii příliš nízká na to, aby mohla řídit kompletní zavlažovací proces, nebude tento proces vůbec zahájen. Indikace úrovně nabití baterie na displeji vás včas upozorňuje na to, že se má baterie vyměnit.

Provoz s úsporou vody:
* V případě připojení GARDENA čidla půdní vlhkosti se automatické zavlažování neaktivuje při dostatečné vlhkosti půdy. Umožňuje to lepší přísun vody rostlinám, ale také zavlažování, při kterém se šetří voda.

Vlastnosti:
* S GARDENA zavlažovacím počítačem Select je možné řídit zavlažování flexibilně a individuálně.
* Lze vytvořit až tři různé a nezávislé programy.
* Provoz zajišťuje 9V baterie
* Zavlažovací počítač lze přímo připojit na vodovodní kohoutek a snadno ovládat pouze pomocí otočného a stlačovacího knoflíku pro výběr dat a a jejich potvrzení.
* Snadno čitelný LC display přehledně zobrazuje veškerá nastavení.
* Řídící jednotku odolnou vůči povětrnostním vlivům lze odejmout.
* Zavlažovací počítač Select je možné kombinovat s GARDENA čidlem půdní vlhkosti.

Technické parametry:
* Zdroj energie: 1 x 9 V baterie (není součástí balení)
* Přípojka pro senzor: Ano
* Provozní tlak, min.: 0.5 bar
* Provozní tlak, max.: 12 bar
* Závit: 26.5 mm (G 3/4)/ 33.3 mm (G1)
* Délka zavlažování: 0 h 1 min - 3 h 0 min
* Frekvence zavlažování: individuálně nastavitelné

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.671
Výška (cm): 16.40
Šířka (cm): 15.10
Hloubka (cm): 14.50
EAN: 4078500045650

Záruční doba: 24 měsíců

Flexibilní automatické zavlažování vaší zahrady či terasy vám pomůže zajistit zavlažovací počítač Gardena Select s individuálním nastavením.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce GARDENA
Max. provozní tlak 12 bar
Přípojka pro senzor ano
Počet denních cyklů 3
Intervaly zavlažování individuálně nastavitelné
Barva černo-oranžové
Typ zavlažovací automaty
Hmotnost 0.7 kg
S ochranou baterie ano
Nastavitelná doba spuštění ano
Počet programů 3
Výška 14.5 cm
Šířka 16.5 cm
Zobrazit více parametrů