Moderní obraz do každého interiéru. Nechte vaše stěny vyniknout! Popis: - Obraz je vytištěn kvalitním UVgel tiskem, který má hezké, syté barvy. Na obraze jsou použity vysoce kvalitní a ekologické barvy bez zápachu, které nevypouštějí škodlivé látky do ovzduší. - Obraz na plátně je vytištěn na strukturované polyesterové plátno s gramáží 240 g/m2. Plátno se vyznačuje vynikajícími vlastnostmi a je natahováno na precizně opracovaný vnitřní MDF rám (blindrám), s tloušťkou 2,2 cm. Obraz na plátně má... Celý popis

Koupit za 455 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Moderní obraz do každého interiéru. Nechte vaše stěny vyniknout!

Popis:

- Obraz je vytištěn kvalitním UVgel tiskem, který má hezké, syté barvy. Na obraze jsou použity vysoce kvalitní a ekologické barvy bez zápachu, které nevypouštějí škodlivé látky do ovzduší.

- Obraz na plátně je vytištěn na strukturované polyesterové plátno s gramáží 240 g/m2. Plátno se vyznačuje vynikajícími vlastnostmi a je natahováno na precizně opracovaný vnitřní MDF rám (blindrám), s tloušťkou 2,2 cm. Obraz na plátně má potištěné boky, čímž vytváří 3D efekt, a proto není potřeba vnější rám.

- Panelový obraz je vytištěn na hladký saténový papír s gramáží 200 g/m2 a nalepen na kvalitní podkladovou HDF desku o tloušťce 3 mm. Zadní strana panelového obrazu má rám o tloušťce 1,6 cm.

- K obrazům přidáváme i háčky na zavěšení ZDARMA.

Balení:

- Obraz je zabalen do bublinkové fólie, která je po stranách ovinuta stretch fólií a následně do kvalitní kartonové krabice z třívrstvé vlnité lepenky.

 

Tabulku velikostí naleznete >>> ZDE.
Zobrazit více

Parametry

Rozměry 40 x 60 cm
Výrobce Gario
Barva zlaté