Rozměr: 90 cm x 5 m  Materiál: speciální zrcadlová samolepící fólieCena: uvedená cena je za 1m Např. Chcete jen 1,5 m? Zadejte množství: 1,5 m a systém vám automaticky přepočítá cenu.   Popis: Zrcadlová fólie je speciální samolepící fólie s výrazným zrcadlovým efektem. Zrcadlová fólie je tuhá folie opatřená krycí ochranou folií. Výsledný efekt zrcadlové fólie se nevyrovná klasickému zrcadlu, velmi záleží na podkladu, na který se lepí. Zrcadlová fólie má ale své výhody. Zrcadlová fólie je především... Celý popis

Koupit za 398 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Rozměr: 90 cm x 5 m 
Materiál: speciální zrcadlová samolepící fólieCena: uvedená cena je za 1m
Např. Chcete jen 1,5 m? Zadejte množství: 1,5 m a systém vám automaticky přepočítá cenu.
 
Popis: Zrcadlová fólie je speciální samolepící fólie s výrazným zrcadlovým efektem. Zrcadlová fólie je tuhá folie opatřená krycí ochranou folií. Výsledný efekt zrcadlové fólie se nevyrovná klasickému zrcadlu, velmi záleží na podkladu, na který se lepí. Zrcadlová fólie má ale své výhody. Zrcadlová fólie je především nerozbitná, ohebná - pro tvorbu zaoblených ploch, polep sloupů atd. Svým výsledným efektem je výrazně dekorativní, prosvětluje a zvětšuje prostor. Samolepící fólie jsou připraveny k okamžité aplikaci.
Příprava povrchu: Samolepící fólie a tapety je možné nalepit na suchý, bezprašný a hladký povrch. Hladkým povrchem je myšlený povrch v kvalitě hladkého lamina (bez struktury), skla nebo obkladu. Výsledný efekt je závislý na kvalitě podkladového materiálu! V případě lepení na nevhodný materiál se nejedná o vadu výrobku, ale o chybné použití výrobku. Proto, než nastříháte celý návin role, vyzkoušejte na menší ploše nalepit část samolepící fólie, zda je výsledný efekt vyhovující. Po nalepení fólie nezapomeňte stáhnout ochrannou krycí fólii. Reklamaci fólie je možné uplatnit pouze před nalepením! Po nalepení již nemůže být reklamace vady výrobcem uznána. Pokud se vyskytne důvod k reklamaci zboží, vraťte jej prodejci. Zboží nesmí být poškozené spotřebitelem např. znečištěné, pomačkané, nastříhané nebo natřené lepidlem apod. Věříme, že dodržením veškerých rad dle návodu na lepení, který naleznete na našich stránkách, docílíte očekávaného výsledku a budete se samolepící fólii spokojeni. Pro lepší manipulaci doporučujeme pracovat ve dvojici.
Samolepící fólie můžete nalepit např. na nábytek, sklo, plast, na všechny hladké plochy (viz odstavec - příprava povrchu), vytvářet z nich dekorace a zkrátka nechat volný průběh Vaší originalitě a kreativitě.  
Postup lepení samolepící fólie ZDE.
Zobrazit více

Parametry

Barva zrcadlová
Výrobce Gekkofix
Materiál samolepicí fólie
Samolepící ano