Gel na jedlý papír 45g

0 %
(0 hodnocení)

Speciální potravinářský gel na jedlý papír. Glukózový sirup určený pro fixaci jedlého obrázku na dort a oživení barev obrázku. Složení: glukózo-fruktózový sirup, voda, cukr, želírující látka pektin, regulátor kyselosti kyselina citronová, konzervant sorban draselný Země původu: EU Množství pro 1-2 listy velikosti A4. Návod k použití gelu na jedlý papír: Gel je vhodné použít jak na podetření papíru, tak na potření povrchu papíru: gel rozetřeme v tenké vrstvě na povrch dortu (ideální podklad... Celý popis

Koupit za 61 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Speciální potravinářský gel na jedlý papír. Glukózový sirup určený pro fixaci jedlého obrázku na dort a oživení barev obrázku.

Složení: glukózo-fruktózový sirup, voda, cukr, želírující látka pektin, regulátor kyselosti kyselina citronová, konzervant sorban draselný

Země původu: EU

Množství pro 1-2 listy velikosti A4.

Návod k použití gelu na jedlý papír:

Gel je vhodné použít jak na podetření papíru, tak na potření povrchu papíru: gel rozetřeme v tenké vrstvě na povrch dortu (ideální podklad je cukrářská hmota), přiložíme jedlý papír, jemně přitlačíme, čímž jedlý papír přilepíme.

Poté obrázek rovnoměrně potřeme také tenkou vrstvou gelu a necháme min. 3 hodiny zaschnout v lednici, aby obrázek pod gelem změknul a dal se krájet.

Gel zůstane měkký, ale obrázek krásně zafixuje a malinko zvýrazní jeho barvy.

Gel na jedlý papír vytváří tzv. vodní efekt, efekt podobný vodní hladině. Proto ho lze použít pro efekt i na decorlist, není to však nutné.

Video jak nalepit jedlý papír:

jedly papir lepeni navod
Zobrazit více