LARMOR GEN5 je unikátní sada, která se skládá z ochranného skla, které chrání displej kamery, a sluneční clony, která umožňuje sledovat displej i při velmi slunečném dni. Konstrukce se skládá z pěti vrstev (UV, antireflexní, zpevňující), což chrání displej proti poškození, poškrábání a nečistotami. Sklo zároveň nezhoršuje viditelnost displeje. Z hlediska trvanlivosti a kvality obrazu výrazně převyšuje plastové kryty. Tloušťka skla je pouze 0,3 mm, takže nevyčnívá z fotoaparátu a nijak Vám nepřekáží.... Celý popis

Koupit za 350 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

LARMOR GEN5 je unikátní sada, která se skládá z ochranného skla, které chrání displej kamery, a sluneční clony, která umožňuje sledovat displej i při velmi slunečném dni. Konstrukce se skládá z pěti vrstev (UV, antireflexní, zpevňující), což chrání displej proti poškození, poškrábání a nečistotami. Sklo zároveň nezhoršuje viditelnost displeje. Z hlediska trvanlivosti a kvality obrazu výrazně převyšuje plastové kryty.

Tloušťka skla je pouze 0,3 mm, takže nevyčnívá z fotoaparátu a nijak Vám nepřekáží. Sklo upevníte velmi snadno pomocí speciálního přilnavého materiálu, který nezanechává žádné stopy lepidla a nepoškozuje displej. Při upevňovaní skla nevznikají žádné bubliny. Magnetickou sluneční clonu upevníte přímo na rámeček ochranného skla pouhým přiložením, bez žádného nářadí. Clona je skládací a hravě se Vám vejde do kapsy.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Tloušťka:
0,3 mm

Počet vrstev:
5

Tvrdost:
9H

Propustnost světla:
>95%

Barva:
černá

Upevnění skla:
silikonová lepicí vrstva

Upevnění clony:
magnetické, přímo na rámeček skla

Kompatibilita:
Nikon D850

 

OBSAH BALENÍ

1) Ochranné sklo

2) Sluneční clona

3) Čistící prvek
Zobrazit více

Podobné produkty