Girls´s creator Pletací stroj na kliku

0 %
(0 hodnocení)

​Pletací stroj na kliku Girl's Creator milují holčičky po celém světě. Pletací stroje patří mezi jedny z nejoblíbenějších hraček pro kreativitu a výroby. U pletacího stroje neexistuje omezení - můžete uplést prakticky cokoliv, ale nejoblíbenější výtvory bývají šály, které jsou poměrně jednoduché oproti čepicím a rukavicím. V sadě pletacího stroje na kliku naleznete pletací stroj a dvě vlny jako materiál pro pletení. Po rozbalení boxu, stačí nachystat vlnu do pletacího stroje a otáčet klikou - velice... Celý popis

Popis

​Pletací stroj na kliku Girl's Creator milují holčičky po celém světě. Pletací stroje patří mezi jedny z nejoblíbenějších hraček pro kreativitu a výroby. U pletacího stroje neexistuje omezení - můžete uplést prakticky cokoliv, ale nejoblíbenější výtvory bývají šály, které jsou poměrně jednoduché oproti čepicím a rukavicím.

V sadě pletacího stroje na kliku naleznete pletací stroj a dvě vlny jako materiál pro pletení. Po rozbalení boxu, stačí nachystat vlnu do pletacího stroje a otáčet klikou - velice jednoduché. :) Co všechno vytvoříte? Šálu? Rukavice? Ponožky? Návleky? Nátepníky? Kabelku? Fantazii se meze nekladou! :)

- Šířka stavu: 22 cm

- Doporučený věk: od 5 let

Bude to obrovská zábava při pletení nových módních doplňků! :)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Girls´s creator