Globel 1015 ANTRACIT

0 %
(0 hodnocení)

Výrobce - GLOBEL INDUSTRIES - Austrálie Prémiové zahradní domky nejvyšší kvality pro zákazníky, kteří ocení robustní konstrukci a vysokou úroveň dílenského zpracování. Antracitový, tmavě zelený nebo kovově stříbrný design doplňují výjimečnou pozici těchto domků na světovém trhu. Domky GLOBEL jsou dodávány ve speciální povrchové antikorozní úpravě. Základní materiál je galvanicky pozinkován. Základna je poté potažena špičkovým metalickým povlakem BlueScope s technologií Activate®, která poskytuje... Celý popis

Koupit za 31 500 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Výrobce - GLOBEL INDUSTRIES - Austrálie

Prémiové zahradní domky nejvyšší kvality pro zákazníky, kteří ocení robustní konstrukci a vysokou úroveň dílenského zpracování. Antracitový, tmavě zelený nebo kovově stříbrný design doplňují výjimečnou pozici těchto domků na světovém trhu. Domky GLOBEL jsou dodávány ve speciální povrchové antikorozní úpravě. Základní materiál je galvanicky pozinkován. Základna je poté potažena špičkovým metalickým povlakem BlueScope s technologií Activate®, která poskytuje zvýšenou odolnost proti korozi. Pro optimalizaci přilnavosti dalších nátěrů se nanáší další tenká přípravná vrstva. Na povrch je potom vypálen základní nátěr, který zabraňuje korozi. V dalším výrobním kroku je na základovou vrstvu napečen vrchní nátěr speciálně vyvinuté barvy pro venkovní použití, který poskytuje odolnost proti odlupování a puchýřům a zajišťuje, že si povrch mnohem déle zachová svůj původní vzhled. Domek je možné použít k uskladnění zahrádkářských, sportovních, bazénových, grilovacích, campingových, motoristických a dalších potřeb.

Všechny domky GLOBEL mají standardně zvýšenou sílu plechu 0,30 mm a nosnou kostru mají vyrobenou ze zesílených uzavřených ocelových trubek (běžné domky na českém a slovenském trhu mívají nosnou kostru pouze z tenkostěnné profilované ocelové lišty). Tím je zajištěna maximální odolnost a stabilita celého domku. Potvrzením použití silných ocelových plechů a masivní nosné konstrukce je i relativně vyšší hmotnost domku ve srovnání s rozměrově shodnou konkurencí. Domky GLOBEL jsou proto výrazně robustnější než ostatní domky jiných značek a mají o cca 20% větší hmotnost.

Zahradní domek GLOBEL 1015: 

- klasická sedlová střecha

- 2x dveře

čelní dvoukřídlé dveře na pantech o světlosti š 249 x v 195 cm

- boční jednokřídlé dveře na pantech o světlosti š 67 x v 195 cm

- vnější rozměry š 308 x d 465 (hloubka) x v 225 cm

- vnitřní rozměry š 285 x d 446 (hloubka) x v 223 cm

- prodloužená výška stěny 200 cm

- síla plechu 0,3 mm

- barva antracit

- hmotnost domku je cca 255 kg

- záruka proti prorezavění plechu je 10 let

Domek je možné postavit na jakoukoliv rovnou a pevnou plochu (beton, dlažba, dřevěné kůly), případně na podlahovou desku (OSB, palubky) uloženou na trámky položené na zemní vruty = nejjednodušší a nejrychlejší, i když ne nejlevnější řešení.

Upozornění:

- výrobek dodáváme v rozloženém stavu

- pokud máte v úmyslu stavbu zděné nebo betonové podezdívky, tak ji stavte až po zakoupení domku a jeho přesném zaměření; uváděné rozměry domku jsou max. vnější rozměry domku (resp. půdorys střechy) a nemohou být použity pro vyměření a stavbu podezdívky

- produkt na obrázku může obsahovat příplatkové příslušenství nebo prvky, které nejsou obsahem základního balení

- tento produkt je určen výhradně pro nekomerční domácí použití

Balení:

- balík 1 - 206 x 73 x 10 cm / 70,60 kg

- balík 2 - 206 x 73 x 10 cm / 45,70 kg

- balík 3 - 206 x 83 x 10 cm / 55,50 kg

- balík 4 - 295 x 16 x 14 cm / 39,30 kg

- balík 5 - 204 x 17 x 8 cm / 20,80 kg

- balík 6 - 204 x 17 x 8 cm / 20,80 kg

- celková hmotnost cca 255 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Lanit Plast
Materiál kovové
Dveře dvoukřídlé posuvné
Barva antracit
Užitná plocha 14.32 m2
Zastavěná plocha 14.32 m2
Domky na nářadí ano
Se střešním oknem ano
Zobrazit více parametrů