GoGEN IR 237

100 %
(2 hodnocení)

Přehr. média: USB Přehrávané formáty: MP3 Tuner: internetové rádio Vlnový rozsah: DAB+; FM Výkon (W): 4 Hodiny: ANO Budík: ANO LCD displej: ANO Dálkové ovládání v balení: ANO Typ rádia: stolní Internetové rádio: ANO Kuchyňské rádio: NE Označení BT připojení: IR 237 BTDAB Bluetooth: ANO Sluchátkový výstup: ANO Napájení: napájecí adaptér Provedení výrobku: stříbrná barva, hnědá barva Nová éra poslechu rádia Objevte novou éru poslechu hudebního obsahu se stolním rádiem GoGEN IR237BTDAB,... Celý popis

Koupit za 1 978 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Přehr. média: USB
Přehrávané formáty: MP3
Tuner: internetové rádio
Vlnový rozsah: DAB+; FM
Výkon (W): 4
Hodiny: ANO
Budík: ANO
LCD displej: ANO
Dálkové ovládání v balení: ANO
Typ rádia: stolní
Internetové rádio: ANO
Kuchyňské rádio: NE
Označení BT připojení: IR 237 BTDAB
Bluetooth: ANO
Sluchátkový výstup: ANO
Napájení: napájecí adaptér

Provedení výrobku: stříbrná barva, hnědá barva

Nová éra poslechu rádia
Objevte novou éru poslechu hudebního obsahu se stolním rádiem GoGEN IR237BTDAB, které kombinuje pokročilou technologii DAB+ s možností příjmu internetových rozhlasových stanic.

Díky technologii DAB+ můžete zapomenout na rušení, šum a nekvalitní zvuk. Vychutnejte si křišťálově čistý poslech bez jakýchkoli interferencí, bez ohledu na to, kde se nacházíte. S širokým spektrem dostupných stanic získáte přístup k mnoha žánrům hudby nebo zpravodajství.

Ale to je pouze začátek! Rádio GoGEN IR237BTDAB vám také umožní přijímat internetové rozhlasové stanice. Stačí se připojit k internetu pomocí Wi-Fi a můžete si vychutnat rozhlasové stanice z celého světa. Objevujte novou hudbu, kulturu nebo podcasty téměř odkudkoliv.

Rádio GoGEN IR237BTDAB je navrženo s ohledem na pohodlí a jednoduchost použití. Intuitivní ovládání a moderní design snadno zapadnou do každého prostředí, ať už se jedná o vaši kuchyň, obývací pokoj nebo pracovnu. Velký, barevný displej poskytuje veškeré důležité informace o probíhajícím vysílání a umožňuje snadné nastavení.

S integrovanou funkcí Bluetooth můžete snadno a bezdrátově připojit svůj smartphone, tablet nebo jiná zařízení a streamovat svou oblíbenou hudbu, podcasty nebo audionahrávky přímo do rádia. Bezproblémové párování a vynikající přenos zvuku vám poskytnou neomezené možnosti zábavy.

Nezapomněli jsme však ani na tradiční FM rádio. Můžete tak užívat klasické vysílání svých oblíbených lokálních FM stanic. S vestavěným USB portem na našem stolním rádiu můžete přehrávat hudbu přímo z USB disku.
Díky této široké škále kompatibilitě nabízí GoGEN IR237BTDAB mnoho způsobů, jak si užívat hudbu, rozhlasové stanice a další audio obsah.

Příjemným benefitem je funkce hodin a budíku. Rádio je napájeno přímo z elektrické sítě.

Funkce

- Internetové rádio (20 předvoleb)

- DAB+/FM tuner (20 DAB, 20 FM předvoleb)

- Barevný LCD displej 

- Bezdrátové Bluetooth streamování 

- Podpora formátu MP3

- Hodiny, budík 

Specifikace 

Frekvence DAB: 174,9 - 239,2 MHz 
Frekvence FM: 87,5 - 108 MHz 
Výkon 1 x 4 W (RMS)
Napájení adaptérem

Konektory a vstupy 

Sluchátkový výstup
USB vsup (max. 32 GB)

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.970
Výška (cm): 11.50
Šířka (cm): 21.00
Hloubka (cm): 14.00
Zobrazit více

Parametry

Výrobce GoGEN
Funkce rádiový alarm;zdřímnutí
Internetové rádio ano
DAB tuner ano
Napájení z baterií ne
Hloubka 112 mm
Výška 115 mm
Šířka 210 mm
Hmotnost 970 g
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty