Typ kreslení: kreslící tabulky Provedení výrobku: růžová barva Osvědčená klasika v moderním pojetí Maxipes Fík si pro své malé i velké kamarády připravil elektronickou kreslící tabulku. Ta je svým principem velmi podobná oblíbené magnetické tabulce. Velký, 8,5“ displej, nabízí rozsáhlý prostor pro kreativní vyjádření Vašich ratolestí. Smazání celého displeje následně provedou jedním stisknutím tlačítka. Šetrná k životnímu prostředí Na místo spousty popsaných papírů si tak dětí vystačí s jednou... Celý popis

Koupit za 726 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Typ kreslení: kreslící tabulky

Provedení výrobku: růžová barva

Osvědčená klasika v moderním pojetí

Maxipes Fík si pro své malé i velké kamarády připravil elektronickou kreslící tabulku. Ta je svým principem velmi podobná oblíbené magnetické tabulce. Velký, 8,5“ displej, nabízí rozsáhlý prostor pro kreativní vyjádření Vašich ratolestí. Smazání celého displeje následně provedou jedním stisknutím tlačítka.

Šetrná k životnímu prostředí

Na místo spousty popsaných papírů si tak dětí vystačí s jednou tabulkou. Ta je svými kompaktními rozměry vhodná pro menší dětské ruky. Dlouhodobý provoz tabulky je zajišťován knoflíkovou baterií (ta je součástí balení). V balení navíc naleznete rovnou dva stylusy. Kreslící tabulka Maxipes Fík je k dispozici v modré nebo růžové barvě.

8,5" displej (177 × 124 mm)
Tlačítko pro smazání obrazovky
Tenké, lehké provedení (140 g)

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.146
Výška (cm): 1.00
Šířka (cm): 16.00
Hloubka (cm): 24.50

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.224
Výška (cm): 1.30
Šířka (cm): 17.40
Hloubka (cm): 27.50
EAN: 8590393269655

Záruční doba: 24 měsíců

Elektronická kreslící tabulka Maxipes Fík, displej 8,5“, 2x stylus v balení, bateriový provoz
Zobrazit více

Parametry

Magnetické ano
Elektronické ano