Popis produktu Bavlněné ložní povlečení (hladká 100% bavlna) s dlouhou životností a stálebarevností i po mnoha vyprání, a to na základě vysoké gramáže (145 g/m2) a kvality použité bavlněné látky. Povlečení splňuje certifikaci o nezávadnosti látky Oeko-tex Standard 100, třída 1. Bavlněné povlečení v cihlovém provedení Jednobarevné bavlněné povlečení v cihlovém odstínu.... Celý popis

Koupit za 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Popis produktu

Bavlněné ložní povlečení (hladká 100% bavlna) s dlouhou životností a stálebarevností i po mnoha vyprání, a to na základě vysoké gramáže (145 g/m2) a kvality použité bavlněné látky. Povlečení splňuje certifikaci o nezávadnosti látky Oeko-tex Standard 100, třída 1.

Bavlněné povlečení v cihlovém provedení

Jednobarevné bavlněné povlečení vcihlovém odstínu.Povlečení je ušito z vysoce kvalitní a hladké 100% bavlny o gramáži 145 g/m2. Pokud máte rádi jednoduchost, bude toto povlečení přímo pro Vás. Jednobarevné bavlněné povlečení si můžete sladit přesně s Vašim interiérem a dosáhnout tak dokonalé harmonizace prostředí.

Snadné zapínání na zip je standardem

Povlečení šijeme se zapínáním na zip, proto pro Vás bude převlékání peřiny i polštáře hračkou. Po navlečení na polštář a přikrývkuse zip schová do lemu, a tak není vidět ani cítit.Povlečení ušité v našich dílnách

Tohle povlečení naměří, ustřihnou a ušijí našešvadlenky, přímo tady v České republice. Vaše zakázka přistane na některé z našich šicích dílen, hned na druhý den po objednání.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Goldea
Materiál bavlněné
Rozměry přikrývky 140 x 200 cm
Zapínání zipové
Barva červené