Goodie Přírodní repelent - sprej proti hmyzu 100 ml je bezpečný, 100% non toxic přípravek účinně odpuzující komáry, pakomáry, klíšťata, mnoho druhů much a další obtěžující kousavý hmyz. Repelent je v praktickém recyklovatelném balení vhodném i na cesty.  Rostlinná molekula PMD ve složení je při odpuzování hmyzu totiž stejně (ne-li více) účinná jako syntetika. Nejnovější technologie výroby navíc zaručuje vysokou koncentraci repelentního extraktu bez nežádoucích dráždivých účinků. Maximálně šetrná... Celý popis

Koupit za 315 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Goodie Přírodní repelent - sprej proti hmyzu 100 ml je bezpečný, 100% non toxic přípravek účinně odpuzující komáry, pakomáry, klíšťata, mnoho druhů much a další obtěžující kousavý hmyz. Repelent je v praktickém recyklovatelném balení vhodném i na cesty. 

Rostlinná molekula PMD ve složení je při odpuzování hmyzu totiž stejně (ne-li více) účinná jako syntetika. Nejnovější technologie výroby navíc zaručuje vysokou koncentraci repelentního extraktu bez nežádoucích dráždivých účinků. Maximálně šetrná receptura, žádné pesticidy ani chemikálie.
Přírodní repelent je vhodný pro všechny dospělé i děti či miminka. Vyzkoušejte výsledek mnohaletého vývoje a výzkumu i vy! 

Účinky

Stejně jako vše živé i my vydáváme do okolí určité pachy a vůně. Hmyz je schopen tyto pachy zachytit, zaměřit a přibližovat se směrem k nám jako k potencionální potravě. Když se ale ošetříme jemnou vrstvou přírodního repelentního spreje, jsou „senzory“ hmyzu zmatené a vůně je odpudí natolik, že nemohou ani přistát a musí zvolit jiný zdroj potravy. 

Vlastnosti 

- 100% přírodní složení na rostlinné bázi 

- vysoce účinný

- bez chemikálií

- bez pesticidů

- bezpečný i pro dlouhodobé používání

- vhodný pro dospělé i děti

- vysoká míra snášenlivosti i pro citlivější pokožku

- minimální toxicita / průchodnost pokožkou

- netestováno na zvířatech 

- vegan 

- non toxic 

PMD (p-menthan-3,8-diol) extrakt z esenciálních olejů je certifikován jako produkt přírodního původu společností ECOCERT. Samotná molekula PMD se v nízkých koncentracích přirozeně vyskytuje v přírodě, mimo jiné je také součástí mentolu. 

Koncentrovaný extrakt PMD je obrovským průlomem v oblasti surovin přírodního původu, nabízí možnost vytvářet produkty na rostlinné bázi, které jsou při odpuzování hmyzu stejně účinné jako chemie. 

Použití

Přírodní repelent Goodie je bezpečný s vysokou mírou snášenlivosti i pro citlivější pokožku. Při aplikaci na obličej je však nutné dbát toho, aby se nedostal do očí nebo citlivých oblastí pokožky, jako jsou rty a sliznice. Repelent je možné aplikovat opakovaně a dlouhodobě. Produkt má velmi nízkou toxicitu a také nízkou průchodnost pokožkou. Měl by být bezpečný pro použití i u malých dětí, nicméně doporučujeme u nejmenších dětí a miminek aplikovat repelent spíše na oblečení nebo lůžkoviny, namísto pokožky. 

Složení/INCI: Ethanolum, Cymbopogon Winterianus Oil, Fractionated, Hydrated, Cyclized, Demi aqua.

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima, rty a sliznicí. Dětem mladšího věku a miminkům aplikujte repelent na oblečení či lůžkoviny, namísto pokožky dítěte. Skladujte v chladu, temnu a suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením, teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení.

Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.
Zobrazit více

Parametry

Objem 100 ml
Druh spreje
Dětské ano
Výrobce Goodie
Proti klíšťatům ano
Proti hmyzu ano
Proti komárům ano
Přírodní ano
Proti pavoukům ne
Bez DEET ano
Voděodolné ne
Bez parfemace ne
Parfemované ano
Použití na pokožku
S obsahem DEET ne
Vhodné od 3 měsíců
Na citlivou pokožku ano
Zobrazit více parametrů