Gorenje MO20A3X

70 %
(8 hodnocení)

AQUACLEAN Automatické čištění bez čisticích prostředků Vnitřek trouby lze vyčistit naplněním skleněného nebo hliněného šálku odolného vůči vysokým teplotám vodou z vodovodu, vložením do trouby a aktivací programu AquaClean. Výsledná pára změkčí veškeré nečistoty na stěnách trouby. Na konci programu troubu jednoduše vyčistěte vlhkým hadříkem.   Bezpečnost na správnem místě Troubu lze jednoduše zamknout, aby se zabránilo nechtěnému použití.   Vyčistěte jediným tahem Hladký interiér bez rtů... Celý popis

Koupit za 2 039 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

AQUACLEAN

Automatické čištění bez čisticích prostředků Vnitřek trouby lze vyčistit naplněním skleněného nebo hliněného šálku odolného vůči vysokým teplotám vodou z vodovodu, vložením do trouby a aktivací programu AquaClean. Výsledná pára změkčí veškeré nečistoty na stěnách trouby. Na konci programu troubu jednoduše vyčistěte vlhkým hadříkem.

 

Bezpečnost na správnem místě

Troubu lze jednoduše zamknout, aby se zabránilo nechtěnému použití.

 

Vyčistěte jediným tahem

Hladký interiér bez rtů a štěrbin dělá čištění hračkou. K čištění trouby stačí vnitřek otřít vlhkým hadříkem.

Mikrovlny pro rychlé vaření

Mikrovlny jsou elektromagnetické vlny, které vyvolávají pohyb molekul vody v potravinách. Tento pohyb generuje energii, která jídlo ohřívá, vaří nebo rozmrazuje. Díky rychlému a účinnému pronikání mikrovln do potravin se pokrmy vaří mnohem rychleji než u konvenčních způsobů vaření

 

Vždy na bezpečné straně

Bezpečnostní spínač zajišťuje, že používání mikrovlnné trouby je naprosto bezpečné. Pokud se během provozu otevřou dvířka, proces programu se automaticky zastaví.

 

Pokročilý LED displej

Elegantní a přehledně uspořádaný LED displej vám umožní sledovat průběh vaření nebo ohřevu v mikrovlnné troubě. Časovač odpočítávání poskytuje aktuální informace o tom, jak dlouho bude proces vaření trvat a jaká topná tělesa se používají.

 

Nepostradatelné rychlé ohřívání

Funkce SmartStart, která umožňuje rychlé ohřátí jídla aktivované jediným dotykem, se osvědčí zejména v případě, že se nemůžete dočkat teplého jídla.

 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Gorenje
Způsob umístění volně stojící
Objem 20 l
Barva nerez
Hmotnost 10.8 kg
Hlučnost 60 dB
Průměr talíře 27 cm
Otevírání dvířek vlevo
Ikea Metod ne
Retro ne
Úprava proti otiskům prstů ne
Gril ne
Horkovzduch ne
Rozmrazování ano
Dětský zámek ano
Crisp ne
Displej ano
Hodiny ano
Parní vaření ne
Pečení chleba ne
Ovládání elektronické
Otočný talíř s otočným talířem
Výkon 800 W
Příkon 1280 W
Výška 25.7 cm
Šířka 45.1 cm
Hloubka 34.3 cm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty