GRAVITY BLISS Black 22/23

100 %
(1 hodnocení)

Dámské snowboardové boty Gravity Bliss Dámské boty Gravity Bliss nabízí perfektní podporu a pohodlí. Speciální výplň Ankle Support zabraňuje klouzání paty a hřejivá podšívka udržuje vaše prsty v teple po celý den i v tom nejchladnějším počasí. Boty jsou vybaveny kvalitní podrážkou se skvělou přilnavostí a k pohodlnému utažení slouží klasické tkaničky. Specifikace - Rubber + EVA Outsole - boty mají vysoce účinný protiskluzový vzor, který v kombinaci s oděruvzdornou pryží poskytuje vyšší trvanlivost... Celý popis

Koupit za 3 352 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dámské snowboardové boty Gravity Bliss
Dámské boty Gravity Bliss nabízí perfektní podporu a pohodlí. Speciální výplň Ankle Support zabraňuje klouzání paty a hřejivá podšívka udržuje vaše prsty v teple po celý den i v tom nejchladnějším počasí. Boty jsou vybaveny kvalitní podrážkou se skvělou přilnavostí a k pohodlnému utažení slouží klasické tkaničky.
Specifikace
- Rubber + EVA Outsole - boty mají vysoce účinný protiskluzový vzor, který v kombinaci s oděruvzdornou pryží poskytuje vyšší trvanlivost podrážky a perfektní přilnavost.
- Ankle Support - díky fixačním výplním kolem kotníku je noha v botě dokonale usazená a nezvedá se při jízdě pata.
- 3D Molded Tongue - anatomicky tvarovaný 3D jazyk přesně kopíruje nohu a zaručuje tak celodenní pohodlí.
- Flexible Cuff - měkká a ohebná manžeta zaručuje flexibilitu a pohodlí.
- Long Lasting Shell - svršek bot je zhotoven ze syntetických materiálů, které jsou odolné proti oděru a opotřebení, zaručují dlouhou životnost bot.
- New Stretch Link Design - pružný panel mezi horní a spodní částí boty v oblasti kotníku umožňuje přirozený ohyb nohy.
- Molded Handles - vyztužené poutko v zadní, horní části pro pohodlnější obouvání.
- GRVT Tech Liner - vnitřní vložka se samostatným rychlým utahováním a hřejivou podšívkou. Obsahuje zesílené boční panely pro maximální ochranu při náročné jízdě.
- Standard Lacing - klasické šněrování pomocí tkaniček s kovovými háčky.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Gravity
Modelová řada 22/23
Určení dámské