Gravity G1 20/21

0 %
(0 hodnocení)

Vázání Gravity G1 Pánské vázání Gravity G1 Základní model snowboardového vázání Gravity G1 je určený pro první seznámení se snowboardingem. Za skvělou cenu dostanete spolehlivé a funkční vázání, které vás podrží pokaždé, když to budete potřebovat. Díky posuvné patě můžete pohodlně nastavit velikost přesně podle vaší boty. Specifikace - G1 Baseplate - plastová základna zhotovená z jednoho kusu, který vytváří konzistentní reakci a feel pro all-terain podmínky - Plastové ráčny - funkční plastové... Celý popis

Koupit za 1 950 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vázání Gravity G1 Pánské vázání Gravity G1
Základní model snowboardového vázání Gravity G1 je určený pro první seznámení se snowboardingem. Za skvělou cenu dostanete spolehlivé a funkční vázání, které vás podrží pokaždé, když to budete potřebovat. Díky posuvné patě můžete pohodlně nastavit velikost přesně podle vaší boty.
Specifikace

- G1 Baseplate - plastová základna zhotovená z jednoho kusu, který vytváří konzistentní reakci a feel pro all-terain podmínky
- Plastové ráčny - funkční plastové ráčny s přesným nastavením.
- Flexible 3D Strap - nártový strap použitý na základních modelech vázání G1 a G1 Lady, nabízí větší podporu začínajícím jezdcům.
- Comfort Toe Strap - přední strap, který lze zapnout jak klasicky shora, tak přes špičku boty.
- G1 Highback - opěrná patka navržená tak, aby přesně kopírovala tvar boty, poskytuje maximální podporu při jízdě. Vnitřní strana je opatřena EVA výstelkou pro celodenní pohodlí.
Zobrazit více

Bazarové nabídky