Gravity G1 Lady 19/20

0 %
(0 hodnocení)

Dámské vázání Gravity G1 Lady Základní model dámského snowboardového vázání Gravity G1 Lady je určený pro začínající snowboardistky. Za skvělou cenu dostanete spolehlivé a funkční vázání, které vás podrží, když to budete nejvíc potřebovat. Designově se skvěle hodí k celé řadě zimního vybavení Gravity. Specifikace - G1 Baseplate - plastová základna zhotovená z jednoho kusu,  vytváří konzistentní reakci a feel pro all-terrain podmínky. - Plastové ráčny - ráčny s jednoduchým zapínáním - Power... Celý popis

Koupit za 2 388 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dámské vázání Gravity G1 Lady

Základní model dámského snowboardového vázání Gravity G1 Lady je určený pro začínající snowboardistky. Za skvělou cenu dostanete spolehlivé a funkční vázání, které vás podrží, když to budete nejvíc potřebovat. Designově se skvěle hodí k celé řadě zimního vybavení Gravity.

Specifikace

- G1 Baseplate - plastová základna zhotovená z jednoho kusu,  vytváří konzistentní reakci a feel pro all-terrain podmínky.

- Plastové ráčny - ráčny s jednoduchým zapínáním

- Power Strap - nártový strap použitý na základních modelech vázání G1 a G1 Lady, nabízí větší podporu začínajícím jezdcům.

- Comfort Toe Strap - přední strap, který lze zapnout jak klasicky shora, tak přes špičku boty.

- G1 Highback - opěrná patka navržená tak, aby přesně kopírovala tvar boty, poskytuje maximální podporu při jízdě. Vnitřní strana je opatřena EVA výstelkou pro celodenní pohodlí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Gravity
Určení dámské