Gravity G2 20/21

0 %
(0 hodnocení)

Vázání Gravity G2 Pánské vázání Gravity G2 Dlouhodobě nejoblíbenější model v naší nabídce Gravity je znovu připraven vás ohromit. Perfektní kombinace výkonu, komfortu a skvělého designu. Ve své kategorii je G2 bezkonkurenční. Specifikace - G2 Baseplate - plastová základna s posuvným předním power pedálem a posuvnou patou. Přední i zadní power pedál je zhotoven z měkkého EVA materiálu pro spolehlivé odpružení při dopadech. - Plastové ráčny - funkční plastové ráčny s přesným krokem. - Flexible... Celý popis

Popis

Vázání Gravity G2 Pánské vázání Gravity G2
Dlouhodobě nejoblíbenější model v naší nabídce Gravity je znovu připraven vás ohromit. Perfektní kombinace výkonu, komfortu a skvělého designu. Ve své kategorii je G2 bezkonkurenční.
Specifikace

- G2 Baseplate - plastová základna s posuvným předním power pedálem a posuvnou patou. Přední i zadní power pedál je zhotoven z měkkého EVA materiálu pro spolehlivé odpružení při dopadech.
- Plastové ráčny - funkční plastové ráčny s přesným krokem.
- Flexible 3D Strap - nártový strap zaručuje pohodlnou jízdu a flexibilní pohyb.
- Comfort Toe Strap - přední strap, který lze zapnout jako klasicky seshora, tak přes špičku boty.
- G2 Men Highback - opěrná patka navržena tak, aby přesně kopírovala tvar boty, poskytuje maximální podporu při jízdě. Vnitřní strana je opatřena EVA výstelkou pro celodenní pohodlí.
- EVA Dampening - měkký EVA materiál dokonale tlumí dopady a snižuje vibrace při jízdě.
Zobrazit více

Bazarové nabídky