Gravity G2 21/22

0 %
(0 hodnocení)

Dlouhodobě nejoblíbenější model v naší nabídce Gravity je znovu připraven vás ohromit. Perfektní kombinace výkonu, komfortu a skvělého designu. Ve své kategorii je G2 bezkonkurenční. Specifikace - G2 Baseplate - plastová základna s posuvným předním power pedálem a posuvnou patou. Přední i zadní power pedál je zhotoven z měkkého EVA materiálu pro spolehlivé odpružení při dopadech. - Plastové ráčny - funkční plastové ráčny s přesným krokem. - Flexible 3D Strap - nártový strap zaručuje pohodlnou... Celý popis

Koupit za 3 290 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dlouhodobě nejoblíbenější model v naší nabídce Gravity je znovu připraven vás ohromit. Perfektní kombinace výkonu, komfortu a skvělého designu. Ve své kategorii je G2 bezkonkurenční.

Specifikace

- G2 Baseplate - plastová základna s posuvným předním power pedálem a posuvnou patou. Přední i zadní power pedál je zhotoven z měkkého EVA materiálu pro spolehlivé odpružení při dopadech.

- Plastové ráčny - funkční plastové ráčny s přesným krokem.

- Flexible 3D Strap - nártový strap zaručuje pohodlnou jízdu a flexibilní pohyb.

- Comfort Toe Strap - přední strap, který lze zapnout jako klasicky seshora, tak přes špičku boty.

- G2 Men Highback - opěrná patka navržena tak, aby přesně kopírovala tvar boty, poskytuje maximální podporu při jízdě. Vnitřní strana je opatřena EVA výstelkou pro celodenní pohodlí.

- EVA Dampening - měkký EVA materiál dokonale tlumí dopady a snižuje vibrace při jízdě.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Gravity
Určení unisex