Gravity Void 23/24

0 %
(0 hodnocení)

Pánské snowboardové boty Gravity Void I začínající či příležitostní snowboardisté si chtějí dopřát dostatek podpory a pohodlí při jízdě. Proto jsou tady pánské boty Gravity Void, které jsou vybaveny komfortní vnitřní botičkou s podporou kotníku. Ta upevní tvou nohu tak, aby zabránila klouzání paty, takže bude každý tvůj pohyb mnohem efektivnější a pohodlnější. Strečový panel kolem prstů taktéž podpoří tvůj komfort, zatímco zvenčí je bota vybavena odolnými materiály, konstrukcí podporující přirozený... Celý popis

Koupit za 3 562 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pánské snowboardové boty Gravity Void

I začínající či příležitostní snowboardisté si chtějí dopřát dostatek podpory a pohodlí při jízdě. Proto jsou tady pánské boty Gravity Void, které jsou vybaveny komfortní vnitřní botičkou s podporou kotníku. Ta upevní tvou nohu tak, aby zabránila klouzání paty, takže bude každý tvůj pohyb mnohem efektivnější a pohodlnější. Strečový panel kolem prstů taktéž podpoří tvůj komfort, zatímco zvenčí je bota vybavena odolnými materiály, konstrukcí podporující přirozený ohyb v kotníku a oděruvzdornou gumovou podrážkou pro skvělou přilnavost a jistotu pod nohama.

Specifikace

- Flex: 6/10

- Rubber Outsole – Podrážky bot Gravity mají vysoce účinný protiskluzový vzor, který v kombinaci s oděruvzdornou pryží poskytuje vyšší trvanlivost podrážky a perfektní přilnavost.

- Standard Lacing - klasické šněrování pomocí tkaniček s kovovými háčky.

- Liner Ankle Support – Pro dokonalý zážitek z jízdy je nezbytná dokonalá fixace chodidla v botě. Díky fixačním výplním kolem kotníku je noha v botě dokonale usazená a při jízdě se nezvedá pata.

- 3D Molded Tongue - anatomicky tvarovaný 3D jazyk přesně kopíruje nohu a zaručuje tak celodenní pohodlí.

- Long Lasting Shell - svršek bot je zhotoven ze syntetických materiálů, které jsou odolné proti oděru a opotřebení, zaručují dlouhou životnost bot.

- Stretch Link Design - pružný panel mezi horní a spodní částí boty v oblasti kotníku umožňuje přirozený ohyb nohy.

- Comfort Liner - pohodlná vnitřní vložka se samostatným rychlým utahováním a strečovým panelem v oblasti prstů pro maximální pohodlí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Gravity
Modelová řada 23/24
Určení pánské