Stylová a praktická pánská taška z broušené hovězí kůže od známé německé firmy Greenburry. U této trendy tašky oceníte její všestrannost. Doprovodí vás jak na pracovní konferenci, tak při rekreačních aktivitách. Hlavní prostor tašky, formátu A5, obsahuje organizér na mobil, kapsu na zip, dvě poutka na tužky a 10 cm dlouhé poutko s karabinou na klíče, nebo na připnutí taštičky, která je součástí tašky a dá se z ní vyndat a nosit jako samostatné pouzdro. Taška se dá zapnout na zip. V předu na tašce... Celý popis

Koupit za 3 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Stylová a praktická pánská taška z broušené hovězí kůže od známé německé firmy Greenburry. U této trendy tašky oceníte její všestrannost. Doprovodí vás jak na pracovní konferenci, tak při rekreačních aktivitách.
Hlavní prostor tašky, formátu A5, obsahuje organizér na mobil, kapsu na zip, dvě poutka na tužky a 10 cm dlouhé poutko s karabinou na klíče, nebo na připnutí taštičky, která je součástí tašky a dá se z ní vyndat a nosit jako samostatné pouzdro. Taška se dá zapnout na zip.
V předu na tašce naleznete samostatnou kapsu na magnet pro ukládání menších předmětů a pod přehozem je kapsa na zip. Klopna přes celou tašku se zapíná na magnet.
Na zadní straně je rovněž kapsa se zipem. Tašku zdobí reliéfní logo Greenburry a dva kovové cvoky.
Taška je vybavena cca 140 cm dlouhým odnímatelným popruhem.
Těšte se na tašku z neupravené přírodní broušené usně s jedinečným vizuálně „použitým vzhledem“.
 
Klíčové vlastnosti

Kvalitní kožená taška z broušené hovězí kůže
Německá firma Green Burry
Prostorná hlavní kapsa na A5 formáty
Poutko s karabinou na klíče
Praktické vnitřní uspořádání
Dlouhý, nastavitelný a odnímatelný popruh
Více o kůži Greenburry
Zobrazit více

Parametry

Značka Greenburry
Určení pro muže
Rozměr 28 x 23 x 5.5 cm
Hmotnost 1000 g
Styl elegantní
Barva hnědá
Materiál kůže