Už od počátku probíhá ve Světě plodů souboj mezi ananasem a mangem. Na kterou stranu se přikloníš? Musím Tě varovat, ať je můj soupeř sebelepší, nenechám se zahanbit. Na mou vůni a chuť nemá nikdo! Mrazem usušený zralý a dokonale sladký ananas z Kostariky. Pří této metodě sušení se z ovoce odstranila veškerá voda, ale zůstala jeho intenzivní sladkokyselá chuť i vůně. Lyofilizované ovoce si navíc zachovává své živiny. Byl vypěstován bez fytohormonů a neobsahuje žádné přidané cukry ani siřičitany. Celý popis

Koupit za 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Už od počátku probíhá ve Světě plodů souboj mezi ananasem a mangem. Na kterou stranu se přikloníš? Musím Tě varovat, ať je můj soupeř sebelepší, nenechám se zahanbit. Na mou vůni a chuť nemá nikdo!

Mrazem usušený zralý a dokonale sladký ananas z Kostariky. Pří této metodě sušení se z ovoce odstranila veškerá voda, ale zůstala jeho intenzivní sladkokyselá chuť i vůně. Lyofilizované ovoce si navíc zachovává své živiny. Byl vypěstován bez fytohormonů a neobsahuje žádné přidané cukry ani siřičitany.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Grizly
Lyofilizované ano