GRIZLY Jahody lyofilizované XXL 125 g 2. jakost Šetrné sušení mrazem zachová v GRIZLY lyofilizovaných jahodách veškeré vitamíny a živiny. Ve vašem jídelníčku se tak promění v bohatý zdroj vitamínu C a vlákniny, podobně jako čerstvé jahody. Pozor! Tyto lyofilizované jahody jsou v 2. jakosti, což znamená, že si na nich stále pochutnáte, jen u toho budou méně křupat. Ovšem voní a chutnají báječně, proto se nebojte je přisypat do ranní kaše, jogurtu nebo ovocných smoothie, případně je využijte při... Celý popis

Koupit za 175 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

GRIZLY Jahody lyofilizované XXL 125 g 2. jakost

Šetrné sušení mrazem zachová v GRIZLY lyofilizovaných jahodách veškeré vitamíny a živiny. Ve vašem jídelníčku se tak promění v bohatý zdroj vitamínu C a vlákniny, podobně jako čerstvé jahody. Pozor! Tyto lyofilizované jahody jsou v 2. jakosti, což znamená, že si na nich stále pochutnáte, jen u toho budou méně křupat. Ovšem voní a chutnají báječně, proto se nebojte je přisypat do ranní kaše, jogurtu nebo ovocných smoothie, případně je využijte při pečení. Pokud byste měli zájem o pěkně křupavé jahodové plátky, doporučujeme zvolit tyto.
 

Administrativní zařazení: sušené jednodruhové ovoce

Složení: lyofilizované jahody plátky 100 %

Země původu: Německo, Čína, Turecko, Egypt, Polsko

Skladování: Skladujte na tmavém, chladném a suchém místě.

Balení: Znovuuzavíratelný potravinářský plastový sáček, vakuováno v potravinářském plastovém sáčku (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu).
Jsou oblíbenou zdravou pochoutkou pro všechny. Ve velkém balení najdete méně křupavé kousky, než na jaké jste zvyklí. Raději je označujeme jako 2. jakost. Přesto voní a chutnají báječně.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Grizly
Druh jahoda
Hmotnost 125 g
Lyofilizované ano