Groomen Fire Aftershave, 100 ml – esenciální voda po holení od prestižní značky Groomen, navržená k dokonalé dezinfekci a ošetření pokožky po každém holení. Tato alkoholová voda po holení vyniká svými výjimečnými antibakteriálními a adstringentními vlastnostmi, které zajišťují hladkou a svěží pokožku bez podráždění. Její užití je obzvláště přínosné pro milovníky mokrého holení a pro všechny muže, kteří dbají na precizní péči o svou tvář. Elegantní skleněná lahvička pak přidává produktu na luxusním... Celý popis

Koupit za 235 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Groomen Fire Aftershave, 100 ml – esenciální voda po holení od prestižní značky Groomen, navržená k dokonalé dezinfekci a ošetření pokožky po každém holení. Tato alkoholová voda po holení vyniká svými výjimečnými antibakteriálními a adstringentními vlastnostmi, které zajišťují hladkou a svěží pokožku bez podráždění. Její užití je obzvláště přínosné pro milovníky mokrého holení a pro všechny muže, kteří dbají na precizní péči o svou tvář. Elegantní skleněná lahvička pak přidává produktu na luxusním dojmu.
Hlavní benefity Groomen Fire Aftershave

Dokonalá dezinfekce: Alkoholový základ zajistí perfektní čistotu pokožky.
Pocit osvěžení: Okamžitě revitalizuje pokožku, poskytující osvěžující start do nového dne.
Péče a ochrana: Chrání pokožku před podrážděním a zanechává ji hladkou a zdravou.
Exkluzivní vůně: Komplexní aroma s tóny dubového mechu, ambry, pryskyřice v hlavě, doplněné o hřebíček, pačuli, šafrán v srdci a koriandr, pomeranč, jalovec v základu, poskytuje nezapomenutelný zážitek.

Jak používat
Jednoduše aplikujte malé množství vody po holení do dlaní a s energií ji vklepejte na oholenou pokožku pro okamžitou revitalizaci a ochranu.
Zvolte Groomen Fire Aftershave, 100 ml, a dopřejte si každodenní pocit čistoty, svěžesti a luxusu, který vaše pokožka zaslouží. Tento produkt je nezbytným doplňkem péče o mužskou tvář, kombinující efektivitu a eleganci ve skleněné lahvičce.
Zobrazit více

Parametry

Objem 100 ml