Přírodní, nehormonální přípravek nové generace k udržení správné hladiny hormonů v těle. Účinně podporuje fyzickou i psychickou pohodu žen v období menopauzy i před ním, zvyšuje vitalitu, libido, potlačuje únavu a podporuje zdravé kosti. Nové, 2x silnější složení je založeno na cenných látkách pocházejících z přírody, jejichž účinnost je ověřena klinickými studiemi. Navíc je obohaceno o vitaminy a minerály. GS Merilin Original je přírodní, vysoce účinný, nehormonální přípravek, jehož složení bylo... Celý popis

Koupit za 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Přírodní, nehormonální přípravek nové generace k udržení správné hladiny hormonů v těle. Účinně podporuje fyzickou i psychickou pohodu žen v období menopauzy i před ním, zvyšuje vitalitu, libido, potlačuje únavu a podporuje zdravé kosti. Nové, 2x silnější složení je založeno na cenných látkách pocházejících z přírody, jejichž účinnost je ověřena klinickými studiemi. Navíc je obohaceno o vitaminy a minerály.
GS Merilin Original je přírodní, vysoce účinný, nehormonální přípravek, jehož složení bylo vyvinuto na základě poznatků z nejnovějších klinických studií. Obsahuje unikátní kombinaci 2× většího množství cimicifugy racemosy (ploštičníku hroznatého) s klinicky ověřenou dávkou magnolie officinalis (šácholanu lékařského), vitexu agnus castus (drmku obecného) a dalších látek, které pomáhají k udržení správné hladiny hormonů v těle a efektivně přispívají ke snížení projevů menopauzy. Účinné složky rovněž podporují fyzickou i psychickou pohodu a vitalitu.

Jak působí:

Pomáhá udržet optimální hladinu hormonů v těle.
Zmírňuje návaly horka a pocení.
Podporuje psychickou pohodu a zdravý spánek.
Bojuje proti stresu, únavě a doplňuje energii.
Zvyšuje libido.
Podporuje pevnost kostí.
Posiluje imunitu.
Přispívá ke krásné pleti.

Výhody výrobku

Přírodní a nehormonální.
Klinicky ověřená účinnost složení.
Bezpečný pro dlouhodobé užívání.
Nezpůsobuje váhový přírůstek.
Komfortní dávkování – pouze 1 tableta denně. 

Pro koho je vhodný
Pro ženy v období menopauzy, které z jakéhokoliv důvodu nemohou nebo nechtějí užívat hormony. Vhodný i pro ženy, které mají pravidelnou menstruaci, ale pociťují projevy hormonální nerovnováhy, případně projevy menopauzy.  
Popis složek
Složení GS Merilin Original je založeno na cenných látkách pocházejících z přírody. Obsahuje 4 klinicky ověřené bylinné extrakty, které jsou navíc obohaceny o vitaminy a minerály.
Obsahuje 2× více ploštičníku hroznatého a 2× více účinných látek než GS Merilin Harmony. 

Cimicifuga racemosa (ploštičník hroznatý)
Extrakt z rostliny Cimicifuga racemosa je klinicky ověřená látka, u které byla řadou kvalitních klinických studií potvrzena vysoká účinnost na všechny fyziologické jevy provázející menopauzu. Mnohými odborníky je považována za vůbec nejlepší nehormonální alternativu v období klimakteria. Ověřená účinná denní dávka, odpovídající 40 mg oddenku, je obsažena v jedné tabletě.  
Magnolia officinalis (šácholan lékařský) a Vitex agnus castus (drmek obecný)

Magnólie a vitex doplňují sílu ploštičníku a rovněž účinně přispívají k udržení komfortu v menopauzálním období, efektivně přispívají i k menstruačnímu komfortu. Jejich účinnost je doložena klinickou studií z roku 2020, které se účastnilo 588 žen v menopauze.*  

Indický ženšen
Vitánie snodárná, ašvaganda nebo také indický ženšen, bývá přezdívána jako bylina mládí a již tisíce let se pro svoje komplexní účinky tradičně využívá v indické medicíně. Je to antioxidant a adaptogen, který příznivě působí na hormonální rovnováhu. Podporuje vitalitu, přispívá k duševnímu zdraví, podporuje odolnost vůči stresu a únavě a dodává energii. Zároveň pomáhá udržet krásnou pokožku a přispívá k celkovému omlazení. 

Vitamin B6 a hořčík
Vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity. Spolu s hořčíkem přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a normální psychické činnosti. 

Vápník a vitamin D3
Pokles hladiny hormonů je přirozeně spojen také se změnou metabolismu kostí. Proto je důležité myslet na dostatečný přísun vápníku, který podporuje pevnost kostí, a vitaminu D3, který podporuje jeho vstřebávání. Vitamin D3 navíc slouží k podpoře silné imunity.   

Kdy užívat
GS Merilin Original je určen pro všechna období menopauzy i období před ní a po ní.
Je zcela bezpečný pro dlouhodobé užívání.  
 
*Leo VD, Benvenuti C. (2020): Clinical Activity of the Combination of Isoflavones, Agnus Castus and Magnolia (Estromineral Serena Plus) in the Menopause.  
Doporučené dávkování
Užívejte pravidelně 1 tabletu denně.
Doporučená doba užívání je alespoň 2 měsíce. Příznivý efekt lze očekávat nejdříve po 4–6 týdnech užívání. Přípravek lze užívat dlouhodobě a není nutné zařazovat přestávky po uplynutí nějakého času. 
Tablety obsahují rostlinné extrakty, které se vyznačují proměnlivou barevností a charakteristickým aromatem, které nejsou na závadu kvality výrobku. K úpravě vzhledu nejsou použita žádná barviva, proto mají tablety přirozenou barvu. Jednotlivé šarže se od sebe mohou lišit, pokud jde o jejich zbarvení. Jedná se o přirozenou vlastnost výrobku. 
Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.
Skladujte mimo dosah dětí.
Nepřekračujte doporučené dávkování.
Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy.
V případě podezření na jaterní onemocnění přípravek neužívejte a vyhledejte lékaře.
Uchovávejte v suchu při teplotě 10–25 °C.
Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením.
Výrobek je bez cukru, bez lepku a bez laktózy.    

Výživová složka
V 1 tabletě
% RVH

Ploštičník hroznatý (Cimicifuga racemosa, extrakt z oddenku 4 : 1 – 10 mg)
40 mg
*

Indický ženšen (Withania somnifera, extrakt z kořene 2 : 1 – 40 mg)
80 mg
*

Drmek obecný (Vitex agnus-castus, extrakt z plodů 3 : 1 – 40 mg)
120 mg
*

Šácholan lékařský - extrakt z kůry (Magnolia officinalis, 1,5 % honokiolu)
50 mg
*

Vitamin B6
1,4 mg
100

Vitamin D3
10 μg
200

Hořčík
60 mg
16

Vápník
125 mg
15

RVH – referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých* – RVH nebyla stanovena

Složení
Plnidla (celulóza, maltodextrin), uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, extrakt z šácholanu, extrakt z vitánie, extrakt z drmku, extrakt z ploštičníku, protispékavé látky (stearan hořečnatý, oxid křemičitý), potahovací látky (hydroxypropylmethylcelulóza, mastek), pyridoxin hydrochlorid, cholekalciferol.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce GS
Množství 60 tbl
Forma produktu tablety
Oblast užití menopauza
Určení pro ženy
Značka GS
Věková skupina pro dospělé
Superfood ne
Způsob podání perorální
CBD ne
Zobrazit více parametrů