Široké možnosti využití této stínící tkaniny, sítě, rašlového úpletu: Užívejte si soukromí Vaší zahrady při hraní s dětmi nebo u bazénu. Zakryjte sousedův nepořádek na který se musíte každý den skrze váš plot dívat. Vhodné i jako podklad pod reklamní plochy - výrazně lepší viditelnost. Nedorostl Vám ještě dostatečně živý plot a je k vám na pozemek z ulice vidět? Potřebujete zastínit vaší pergolu, skleník, balkon nebo terasu? Úplet dokáže také zachytit většinu větrem přenášených semen... Celý popis

Koupit za 425 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

 
Široké možnosti využití této stínící tkaniny, sítě, rašlového úpletu:

Užívejte si soukromí Vaší zahrady při hraní s dětmi nebo u bazénu.

Zakryjte sousedův nepořádek na který se musíte každý den skrze váš plot dívat.

Vhodné i jako podklad pod reklamní plochy - výrazně lepší viditelnost.

Nedorostl Vám ještě dostatečně živý plot a je k vám na pozemek z ulice vidět?

Potřebujete zastínit vaší pergolu, skleník, balkon nebo terasu?

Úplet dokáže také zachytit většinu větrem přenášených semen plevelu z okolí - vyzkoušeno.

Vynikající také i jako protivětrná zábrana.

 
Drátek na přichycení je zdarma! (Délka drátu je závislá na odebrané množství tkaniny).
 
Důležité upozornění než začnete nakupovat:
Údaj o stínění 90%, 92% nebo 95% neznamená to jak je nebo není daný úplet (tkanina) průhledný nebo průsvitný ale údaj znamená, kolik daný úplet (tkanina) nepropustí denního světla! Toto všechno je také závislé na úhlu pohledu ale i na gramáži stínící tkaniny.U nás zakoupíte stínící tkaninu s gramáží 110g/m2 = ( 90% ) , 125g/m2  = ( 92% ),160g/m2 = ( 95% ) a 230g/m2  = ( 100% ).
 
Ani 90%, 92% nebo 95% stínění není úplně neprůhledné a je skrze něj vidět (viz galerie), kdo chce dosáhnout vyšší neprůhlednosti musí připevnit 2 úplety přes sebe nebo si u nás zakoupit úplet 100% s gramáží 230g/m2, který je již dokonale neprůhledný. Do oblastí s častými a velkými poryvy větru se však doporučuje pouze jedna vrstva, neboť může snadno dojít k poškození úpletu nebo i Vašeho plotu.
 
99% našich zákazníků je ovšem spokojeno s průhledností i průsvitností rašlového úpletu a chápou, že pomocí této lehké tkaniny nelze dosáhnout absolutní neprůhlednosti ale i tak vytvoří dostačující bariéru mezi vámi a vašimi sousedy. Použití této tkaniny je také v mnoha případech pouze dočasné řešení než dorostou živé stromy nebo keře.
 
Rašlové úplety jsou vyráběny na pletacích strojích firmy KARL MAYER ze zdravotně nezávadného 100% HDPE polyetylénu. Sítě jsou standartně  vyrobeny se zpevněným okrajem s vypletenými oky  nebo i bez , na zakázku mohou být opatřeny i mosaznými úchytnými kroužky(cena na doptání).
- Gramáž 110g/m2 1:1
Použitý materiál k výrobě sítí má téměř nulovou nasákavost,má vysokou chemickou odolnost,odolává většině kyselin a zásad i za zvýšené teploty..Nesmí být trvale vystaveny teplotám větším než 70 0C,nárazově 90 0C.Bod tání je 130 0 C.
Úplety jsou stabilizovány proti ÚV záření.Životnost úpletu je závislá na intenzitě vystavení slunečnímu záření.Stabilizované úplety mají životnost 5 let,nestabilizované 1-2 roky.Použité sítě je možno recyklovat.Mohou se i skládkovat - kód odpadu  15 01 02.
 
Zobrazit více

Bazarové nabídky