GÜDE 226 dílů 39131

0 %
(0 hodnocení)

Dílenský vozík GW Black Line se dodává s 226dílnou sadou nářadí, která je bezpečně uložena v zásuvkách s plně výsuvnými kuličkovými pojezdy. Z hlediska bezpečnosti a stability zaujme ochranou výsuvných zásuvek, ochranou hran, centrálním zamykáním se 2 klíči a parkovacími brzdami na dvou otočných kolečkách, takže vše zůstane na svém místě, i když se vozík přesouvá. Standardizovaná perforace bočních stěn umožňuje četné další možnosti rozšíření pro připevnění příslušenství, například dalších držáků... Celý popis

Koupit za 9 852 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Dílenský vozík GW Black Line se dodává s 226dílnou sadou nářadí, která je bezpečně uložena v zásuvkách s plně výsuvnými kuličkovými pojezdy. Z hlediska bezpečnosti a stability zaujme ochranou výsuvných zásuvek, ochranou hran, centrálním zamykáním se 2 klíči a parkovacími brzdami na dvou otočných kolečkách, takže vše zůstane na svém místě, i když se vozík přesouvá. Standardizovaná perforace bočních stěn umožňuje četné další možnosti rozšíření pro připevnění příslušenství, například dalších držáků na nářadí. Ani pořádek není zanedbáván, protože díky přehledně uspořádaným vložkám s nářadím každý okamžitě najde, co hledá. Velký úložný prostor s rámem zabraňuje jeho rozkutálení a nabízí bezpečné přihrádky na drobné díly a nádobky se spreji, což z tohoto dílenského vozíku činí ideálního společníka do vaší dílny.
Pracovní plocha s integrovanými úložnými prostory. Centrální zamykání se 2 klíči. Označovací zásuvky s plnovýsuvnými pojezdy, uloženými na kuličkových ložiscích. Standardizovaná perforace: čtvercová, 10x10 mm, vzdálenost středů otvorů 38 mm. Ochrana hran. Práškově lakovaný ocelový plech. Pogumovaná rukojeť. 4 velká, hladce se pohybující kola, 2 řiditelná s brzdou.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Gude
Hmotnost 70 kg
Počet zásuvek 7

Podobné produkty