Tlakový spínač s ochranou proti chodu nasucho GÜDE   Multifunkční tlakový spínač (hydrokontrola), určený k montáži na výtlačnou větev zahradních čerpadel.  Oblasti použití: Ideální jako tlakový spínač a ochrana proti chodu nasucho, pro dodatečnou montáž na všechna zahradní čerpadla a pro hlubinná čerpadla.Základní funkce: Tlakový spínač (aktivace čerpadla při poklesu tlaku pod 1,5 bar, vypnutí čerpadla se provádí automaticky po dosažení max. hodnoty výkonu čerpadla), ochrana před chodem nasucho... Celý popis

Koupit za 919 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Tlakový spínač s ochranou proti chodu nasucho GÜDE
 
Multifunkční tlakový spínač (hydrokontrola), určený k montáži na výtlačnou větev zahradních čerpadel. 
Oblasti použití:
Ideální jako tlakový spínač a ochrana proti chodu nasucho, pro dodatečnou montáž na všechna zahradní čerpadla a pro hlubinná čerpadla.Základní funkce:
Tlakový spínač (aktivace čerpadla při poklesu tlaku pod 1,5 bar, vypnutí čerpadla se provádí automaticky po dosažení max. hodnoty výkonu čerpadla), ochrana před chodem nasucho (automatické vypnutí zahradního čerpadla odpojením od přívodu elektrického proudu) / funkce Restart pro jednoduchou aktivaci po vypnutí. Vhodný pro čerpadla s tlakem 1,5-10 bar. Tlakový spínač automaticky řídí dodávku vody na vaší zahradě. Automaticky zapíná čerpadlo při poklesu vody a vypína při dosažení max. výkonu vaše stávajícího čerpadla. Tímto spínačem zabráníte chodu na sucho a usnadníte si tak práci na vaši zahradě. Bez problému lze namontovat i na domácí rozvod užitkové vody. Není potřeba plovákových systémů. Automatizujete tak jednoduše dodávku vody, prodloužíte životnost vašeho čerpadla a snížite si spotřebu elektrické energie.Vybavení: 

LED signalizace aktuálního provozního stavu: 
Resetovací tlačítko
manometr (průběžná kontrola nastaveného tlaku)
přípojný adaptér mezi čerpadlem a spínačem

Parametry:

Vhodný pro čerpadla s tlakem 1,5-10 bar
Max.pracovní tlak: 10 bar
Napětí: 230 V 50Hz
Max. vypínací proud: 10A
Stupeň ochrany: IP 65
Automatické nastavení vypnutí čerpadla jakmile dosáhne max. pracovního tlaku ( nic není potřeba nastavovat, děje se automaticky )
Max. teplota vody: 35°C
Připojovací závit: AG 1 "
Délka: 225 mm
Šířka: 120 mm
Výška: 150 mm
Váha: 1,7 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Güde
Hmotnost 1.8 kg