Přesná typová gumová vana do zavazadlového prostoru. Vana do kufru gumová je vyrobena z velice kvalitního materiálu odolného proti opotřebení. Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která zabraňuje nežádoucímu pohybu převážených předmětů. Podložky do kufru přesně kopírují tvar zavazadlového prostoru jsou z gumy jsou lehké snadno udržovatelné. Po celém obvodu gumové vany je cca 4 cm vysoký lem, který brání v zimních, ale i letních měsících unikům vody a nečistot do okolního prostoru.... Celý popis

Koupit za 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Přesná typová gumová vana do zavazadlového prostoru.

Vana do kufru gumová je vyrobena z velice kvalitního materiálu odolného proti opotřebení. Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která zabraňuje nežádoucímu pohybu převážených předmětů.

Podložky do kufru přesně kopírují tvar zavazadlového prostoru jsou z gumy jsou lehké snadno udržovatelné.

Po celém obvodu gumové vany je cca 4 cm vysoký lem, který brání v zimních, ale i letních měsících unikům vody a nečistot do okolního prostoru. Její nesporná výhoda je, že ochrání původní textilní koberec v zavazadlovém prostoru před poškozením a ušetří Vám čas, který strávíte s jeho údržbou.

Vanu lze luxovat i omývat vodou, jak bez použití, tak s použitím autokosmetiky, kterou naleznete, také na našem e-shopu.

 Před objednáním Vám doporučujeme překontrolovat model a rok výroby Vašeho vozu.

U některých modelů aut se i rozlišuje, zda se jedná o koberec horní nebo spodní. Pokud si nebudete vědět rady zavolejte, nebo napište rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Parametry specifikace:

Výrobce: Rezaw (EU)

Materiál: guma bez podílu PVC

Výška hrany:  4 cm

Počet kusů: 1

Atest: dle výrobce
Zobrazit více

Parametry

Materiál gumové
Výrobce Rezaw Plast
Značka vozu Škoda
Model vozu Superb