GWL/ELERIX EXS-500MHC-B Precizně vyrobený celočerný monokrystalický solární panel s výkonem 500 Wp a účinností až 21,3 %. Panel je vhodný nejen ve spojení s mikroměniči pro systémy GridFree, elektrický ohřev vody, ale i pro větší instalace. Černý rám s černým podkladem vypadá na každé střeše opravdu skvěle. Kvalitně zpracovaný elegantní černý solární panel s garancí výkonu od výrobce 30 let. Více informací naleznete níže v souvisejících dokumentech. Vysoce efektivní monokrystalické panely ve standardním... Celý popis

Koupit za 5 710 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

GWL/ELERIX EXS-500MHC-B

Precizně vyrobený celočerný monokrystalický solární panel s výkonem 500 Wp a účinností až 21,3 %. Panel je vhodný nejen ve spojení s mikroměniči pro systémy GridFree, elektrický ohřev vody, ale i pro větší instalace. Černý rám s černým podkladem vypadá na každé střeše opravdu skvěle.

Kvalitně zpracovaný elegantní černý solární panel s garancí výkonu od výrobce 30 let. Více informací naleznete níže v souvisejících dokumentech.
Vysoce efektivní monokrystalické panely ve standardním rozměru (2094 x 1134 x 35 mm) za příznivou cenu pro rychlou návratnost investice. Navíc všechny dodávané panely mají pozitivní toleranci nominálního výkonu.

Tyto panely mají 132 článků sestavených do pole v celočerném hliníkovém pevném rámu. Je vybaven speciálním mechanicky odolným tvrzeným sklem s vysokou schopností průchodu světelného záření.
Voděodolný výstup má integrované bypass diody pro ochranu před zpětným proudem a je vysoce odolný proti extrémním projevům počasí jako jsou vysoké a nízké teploty, námraza, silný déšť nebo vítr.

Součástí panelu je i připojovací box s kabely a konektory MC4. Délka kabelů je 100 cm.

Panely máme obvykle skladem v Praze s rychlým dodáním v rámci ČR a SR do dvou dnů.
Pro domluvu VELKOOBCHODNÍCH cen pro větší odběry (10 kWp, 30 kWp a i více) nás prosím kontaktujte. Rádi Vám vyjdeme vstříc.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ panelu: monokrystalický
Počet článků: 132 (6 x 22)
Max. výkon (Pmax): 500 W
Jmenovité napětí (Vmpp): 38,38 V
Jmenovitý proud (Impp): 13,03 A
Rozměry: 2094 x 1134 x 35 mm
Délka výstupního kabelu: 100 cm
Hmotnost: 25,1 kg
Barva: černá (černý rám)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce GWL
Hmotnost 25.1 kg
Typ článků monokrystalické
Počet článků 132
Druh panelů solární

Podobné produkty