GymBeam Moxy Daily+ 330 ml

90 %
(17 hodnocení)

MOXY daily+ je funkční bezkofeinový RTD nápoj, který můžete mít kdykoliv po ruce. Neobsahuje žádné sacharidy a jedna plechovka má pouze 20 kcal, díky čemuž ho můžete klidně pít i při hubnutí. Ve složení najdete směs BCAA, vitamínů a zinku, který chrání buňky před oxidačním stresem a přispívá ke správné funkci imunity. MOXY daily+ je funkční RTD nápoj bez kofeinu a sacharidů s obsahem BCAA, vitamínů a zinku MOXY daily+ je funkční RTD nápoj bez sacharidů s obsahem 4,39 g BCAA. Ty patří mezi esenciální... Celý popis

Koupit za 31 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

MOXY daily+ je funkční bezkofeinový RTD nápoj, který můžete mít kdykoliv po ruce. Neobsahuje žádné sacharidy a jedna plechovka má pouze 20 kcal, díky čemuž ho můžete klidně pít i při hubnutí. Ve složení najdete směs BCAA, vitamínů a zinku, který chrání buňky před oxidačním stresem a přispívá ke správné funkci imunity. MOXY daily+ je funkční RTD nápoj bez kofeinu a sacharidů s obsahem BCAA, vitamínů a zinku
MOXY daily+ je funkční RTD nápoj bez sacharidů s obsahem 4,39 g BCAA. Ty patří mezi esenciální aminokyseliny, které si naše tělo neumí samo vytvořit, a tak mu je musíme pravidelně dodávat. V organismu plní důležitou roli, neboť se podílejí na syntéze bílkovin důležitých pro udržení a růst svalové hmoty. Mimo to však v nápoji najdete i zinek, který přispívá ke správné syntéze bílkovin, udržení zdravých kostí, fungování imunity a ochraně buněk před oxidačním stresem.

Ve složení nechybí ani všechny 4 vitamíny rozpustné v tucích - A, D, E, K. Na příjem vitamínu D bychom se měli zaměřit především na podzim a v zimě, kdy se nám zpravidla nedostává dostatek slunečních paprsků, které dokážou v těle spustit samovýrobu tohoto vitamínu. Vitamín D má vliv na správnou funkci imunity, stejně jako vitamín A, který navíc přispívá k udržení dobrého zraku a zdraví pokožky. Vitamín E má pak vliv na ochranu buněk před oxidačním stresem a vitamín K přispívá ke správné srážlivosti krve.

Nápoj však obsahuje i několik vitamínů skupiny B. Vitamíny B3, B6 a B12 přispívají ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie, správnému fungování nervového systému, psychiky a snížení únavy i vyčerpání. Opomenout však nesmíme ani vitamín B5, který kromě snížení únavy přispívá ke zdravé duševní výkonnosti.

MOXY daily+ je funkční nápoj v plechovce připravený k okamžité konzumaci. Je nabitý BCAA, zinkem a vitamíny, které se v organismu podílejí na mnoha důležitých procesech. Nápoj neobsahuje kofein ani jiné stimulanty. Díky tomu si ho můžete dát pro podporu regenerace i po večerním tréninku, aniž by byl negativně ovlivněn váš spánek.
MOXY daily+ a jeho výhody

- je funkční RTD nápoj s obsahem BCAA, vitamínů a zinku

- neobsahuje kofein ani jiné stimulanty

- je bez sacharidů

- jedno balení má jen 20 kcal

- má vliv na správné fungování imunity

- pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem

- přispívá ke správnému fungování psychiky a nervového systému

- pomáhá snížit únavu a vyčerpání

- je v praktické plechovce, kterou si můžete vzít všude s sebou

Složení
Blue grape: voda, l-leucin (665 mg / 100 ml), oxid uhličitý, l-isoleucin (333 mg / 100 ml), l-valin (333 mg / 100 ml), kyselina: kyselina citrónová; aroma, sladidla: sukralosa, acesulfam K; vitamíny: vitamín E, niacin, kyselina pantothenová, vitamín B6, vitamín B12, vitamín A, vitamín D, vitamín K; glukonát zinečnatý.
Dávkování
Doporučená denní dávka jsou 2 plechovky (660 ml).
Tabulka nutričních hodnot Nutriční hodnoty (blue grape)1 dávka (330 ml)Energetická hodnota 86 kJ/ 20 kcal Tuky 0 g z toho nasycené mastné kyseliny 0 g Sacharidy 0 g z toho cukry 0 g Bílkoviny 4,29 g Sůl 0 g L-leucin 2194 mg L-izoleucin 1099 mg L-valin 1099 mg Niacin 10,56 mg Kyselina pantothenová 3,96 mg Vitamín B6 0,92 mg Vitamín B12 1,65 µg Vitamín A 528 µg Vitamín D 6,6 µg Vitamín E 7,92 mg Vitamín K 99 µg Zinek 4,95 mg Upozornění
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce GymBeam
Forma tekuté
Objem 330 ml