Anabolic Whey je syrovátkový protein s vysokou biologickou hodnotou a 50%-ním obsahem bílkovin. Je lehce stravitelný, vyznačuje se výborným aminokyselinovým profilem a vysokým obsahem BCAA. Navíc je obohacený o kreatin monohydrát, který pomáhá zvýšit váš výkon, sílu a objem. Anabolic Whey - syrovátkový protein obohacený o kreatin monohydrát a glutaminové peptidy pro podporu růstu svalové hmoty, síly a objemu Anabolic Whey je syrovátkový protein, který kombinuje výhody syrovátkového koncentrátu,... Celý popis

Koupit za 769 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Anabolic Whey je syrovátkový protein s vysokou biologickou hodnotou a 50%-ním obsahem bílkovin. Je lehce stravitelný, vyznačuje se výborným aminokyselinovým profilem a vysokým obsahem BCAA. Navíc je obohacený o kreatin monohydrát, který pomáhá zvýšit váš výkon, sílu a objem. Anabolic Whey - syrovátkový protein obohacený o kreatin monohydrát a glutaminové peptidy pro podporu růstu svalové hmoty, síly a objemu
Anabolic Whey je syrovátkový protein, který kombinuje výhody syrovátkového koncentrátu, kaseinátu vápenatého a glutaminových peptidů. Jde o aminokyseliny, které potlačují svalovou únavu po náročných trénincích, výrazně urychlují regeneraci a prospívají celkovému zdraví. Navíc je obohacený o kreatin monohydrát, tedy oblíbenou formu kreatinu, která zásobuje svaly energií, čímž zvyšuje jejich výkon, sílu a objem.

Kromě toho, urychluje i regeneraci, stejně jakovysoký obsah aminokyselin BCAA a glutaminu v produktu. Tyto složky spolu zajišťují dokonalou ochranu svalové hmoty (i při shazování hmotnosti) a její regeneraci. Vyznačuje se také výborným aminokyselinovým profilem - obsahuje9 esenciálních aminokyselin, které si organismus nedokáže sám syntetizovat, a proto je nezbytné přijmout je stravou.

Anabolic Whey je syrovátkový protein, který je snadno rozpustný arychle stravitelný. Obsahuje 50% bílkovin s nejvyšší biologickou hodnotou. Kromě toho je jeho součástí i vápník, který zajišťuje normální produkci energie látkovou přeměnou, přispívá ke správnému fungování svalů a k udržení zdravého stavu kostí a zubů.
Anabolic Whey a jeho výhody

- syrovátkový protein s 50% podílem bílkovin

- obsahuje bílkoviny s nejvyšší biologickou hodnotou

- je obohacený o kreatin monohydrát

- je bohatý na aminokyseliny BCAA a glutamin

- je dobře rozpustný

- je lehce stravitelný

- přispívá k nárůstu svalové hmoty

- podporuje zvýšení výkonu, síly a objemu svalové hmoty

- je dostupný ve 3 fantastických příchutích

Složení
Příchuť čokoláda: WPC 80 (sušený syrovátkový proteinový koncentrát instant), kaseinát vápenatý, glutaminové peptidy (lepek), dextróza, kreatin monohydrát, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, aroma, sladidlo (sukralóza).

Příchuť vanilka:WPC 80 (sušený syrovátkový proteinový koncentrát instant), kaseinát vápenatý, glutaminové peptidy (lepek), dextróza, kreatin monohydrát, aroma, barvivo (kurkuma), sladidlo (sukralóza).

Příchuť jahoda: WPC 80 (sušený syrovátkový proteinový koncentrát instant), kaseinát vápenatý, glutaminové peptidy (lepek), dextróza, kreatin monohydrát, aroma, barvivo (červená řepa), sladidlo (sukralóza).
Dávkování
Smíchejte 1 odměrku (38 g) s 300-350 ml vody. Užívejte 1-3x denně.
Tabulka výživových údajů (Všechny příchutě)

Výživové údaje

100 g

1 dávka (38 g)

Energetická hodnota

1382 kJ/ 325 kcal

525 kJ/ 124 kcal

Tuky

3,8 g

1,4 g

- nasycené mastné kyseliny

2,1 g

0,8 g

Sacharidy

22,5 g

8,6 g

- cukry

18,2 g

6,9 g

Bílkoviny

50,2 g

19,1 g

Sůl

0,20 g

0,08

Kreatin monohydrát

4 g

1,5 g

Glutaminové peptidy

8 g

3 g

Aminokyselinový profil

v 100 g

Kyselina asparagová

3,61 g

Kyselina glutamová

11,78 g

Alanin

1,69 g

Arginin

1,61 g

Cystein

0,77 g

Glycin

1,13 g

Histidin

1,07 g

Isoleucin

2,7 g

Leucin

4,47 g

Lysin

3,07 g

Methionin

1,06 g

Fenylalanin

2,21 g

Prolin

4,53 g

Serin

2,43 g

Threonin

2,13 g

Tyrosin

2,05 g

Tryptofan

0,68 g

Valin

2,92 g

Upozornění
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Alergeny: Alergeny jsou zvýrazněny tučně ve složení produktu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce GymBeam
Hmotnost 2500 g
Typ syrovátkové
Forma práškové
CFM ano
Bezlepkové ne