GymBeam Tyrosine 120 kapslí

74 %
(4 hodnocení)

Tyrosin je neesenciální aminokyselina, kterou si organismus dokáže vytvářet, avšak při jeho nedostatku je potřeba sáhnout po suplementech. V organismu plní funkci prekurzoru několika neurotransmiterů, například adrenalinu a dopaminu. Tyrosin - neesenciální aminokyselina a prekurzor dopaminu a adrenalinu Tyrosin jsou kapsle obsahující neesenciální aminokyseliny L-tyrosinu. Lidské tělo přijímá tyrosin v podobě potravy nebo výživových doplňků, organismus si ho však dokáže také vytvářet z fenylalaninu.... Celý popis

Koupit za 209 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tyrosin je neesenciální aminokyselina, kterou si organismus dokáže vytvářet, avšak při jeho nedostatku je potřeba sáhnout po suplementech. V organismu plní funkci prekurzoru několika neurotransmiterů, například adrenalinu a dopaminu. Tyrosin - neesenciální aminokyselina a prekurzor dopaminu a adrenalinu
Tyrosin jsou kapsle obsahující neesenciální aminokyseliny L-tyrosinu. Lidské tělo přijímá tyrosin v podobě potravy nebo výživových doplňků, organismus si ho však dokáže také vytvářet z fenylalaninu. Tyrosin je v těle prekurzorem několika neurotransmiterů, například adrenalinu, noradrenalinu nebo dopaminu, kromě toho se používá také pro tvorbu hormonů štítné žlázy.

Dopamin v organismu přenáší chemickou informaci a má vliv na lidské chování, například motivaci, pozornost nebo náladu. Je však úzce spjat i s pocitem radosti. Adrenalin a noradrenalin v organismu zvyšují tepovou frekvenci nebo hladinu cukru v krvi. Konzumací tyrosinu zajistíte organismu příjem této aminokyseliny a v 1 dávce přijmete až 1000 mg L-tyrosinu.
Tyrosin a jeho výhody

- neesenciální aminokyselina

- je prekurzorem adrenalinu a dopaminu

- v 1 dávce přijmete 1000 mg L-tyrosinu

- je v praktické podobě kapslí

Složení
L-tyrosin, protispékavá látka (stearan hořečnatý), želatinová kapsle.
Dávkování
Užívejte 2 kapsle denně.
Tabulka nutričních hodnot Nutriční hodnoty1 dávka (2 kapsle)
L-tyrosin
1000 mg Upozornění
Doplněk výživy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Osoby s nemocemi štítné žlázy by se před použitím měly poradit se svým lékařem. Produkt není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo sluneční záření a v suchu při teplotě do 25°C. Skladujte mimo dosah malých dětí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce GymBeam
Počet tablet/kapslí 120
Forma kapsle