Haier HW120-B14979-S

100 %
(8 hodnocení)

I-Pro Series 7 Hlavním cílem vytvoření řady praček Haier I-Pro řady 7 (Série 979) je poskytnutí výsledků praní na profesionální úrovni v pohodlí vašeho domova. Každá z funkcí byla navržena tak, aby navyšovala výkon a současně snižovala hluk a spotřebu energie, šetřila váš čas a dokonce vám umožňovala upravit podle potřeby dobu trvání jednotlivých cyklů. Proto jsou pračky řady I-Pro Series 7 skvělou volbou pro ty, kteří požadují špičkové výsledky praní prádla za kratší dobu a bez jakýchkoli kompromisů.... Celý popis

Koupit za 20 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

I-Pro Series 7
Hlavním cílem vytvoření řady praček Haier I-Pro řady 7 (Série 979) je poskytnutí výsledků praní na profesionální úrovni v pohodlí vašeho domova. Každá z funkcí byla navržena tak, aby navyšovala výkon a současně snižovala hluk a spotřebu energie, šetřila váš čas a dokonce vám umožňovala upravit podle potřeby dobu trvání jednotlivých cyklů. Proto jsou pračky řady I-Pro Series 7 skvělou volbou pro ty, kteří požadují špičkové výsledky praní prádla za kratší dobu a bez jakýchkoli kompromisů.
Objevte více

I to nejjemnější prádlo bude vypadat po vyprání jako nové
Bubny praček Haier těží z povrchu navrženého tak, aby zajistil, že i vaše nejjemnější tkaniny zůstanou v perfektním stavu, bez ohledu na to, kolikrát je vyperete. Speciální polštářky v bubnu se starají o to, že vaše prádlo se při otáčení bubnu jemně sklouzne po povrchu, nikde se nezachytí látku a během paní nedojde k poškození jeho kvality.

Profesionální péče v prostředí domova
Funkce Refresh osvěží vaše oblečení novým vysoce efektivním způsobem - pomocí technologie mikropar - které odstraňují pachy, jemný prach i alergeny, a zároveň chrání vlákna vašeho oblečení tak, že se na něm netvoří záhyby. Za pouhých 20 minut se tak postará bez použití čisticího prostředku o výsledky stejné, jako z profesionální čistírny.

Nasvícený buben pro ještě větší přehled
Ztracené ponožky už nebudete hledat - díky osvětlení uvnitř bubnu nezapomenete ani v pračce ani jeden kousek prádla!

 

Čistá pračka = čisté prádlo
Vnitřek pračky je pokryt exkluzivním materiálem, který chrání její nejcitlivější oblasti. ABT antibakteriální ochrana chrání před tvorbou plísní a bakterií v citlivých oblastech, jako je zásuvka na prací prostředek a těsnění okénka, pro hygieničtější praní.

Další úroveň technologie praní
Tato pračka používá digitální vnitřní váhy k vážení prádla. Předtím než se program spustí, automaticky upraví spotřebu vody a délku cyklu a zajistí tak vynikající výsledky. Minimální spotřebu pak garantuje motor Direct Motion.

Plnou parou vpřed proti skvrnám!
Tato chytrá funkce v pračkách Haier rozptyluje páru a čisticí prostředek uvnitř bubnu, uvolňuje vlákna vašeho prádla a lépe odstraňuje i zaschlé nečistoty a skvrny. Usnadňuje také žehlení vašeho oblečení, a tak vám zbývá více času na věci, které máte rádi.

Čistá pračka se postará o hygieničtější praní
Užitečný systém čištění Smart Dual Spray je automatický systém čištění vaší pračky, který se aktivuje na konci každého pracího cyklu. Nejen, že zajistí hygieničtější praní prádla, ale také zlepší delší životnost pračky!

 

Spolehlivý, jednoduchý, efektivní - motor Direct Motion (záruka 12 let)
Motor Direct Motion bez pásu je přímo připojen k bubnu, což výrazně snižuje jeho hluk a vibrace, prodlužuje jeho životnost a zároveň snižuje spotřebu energie a vody.

 

Flexibilita v nastavení délky cyklu
Chytrá funkce I-Time nabízí možnost úpravy délky pracích cyklů podle vašich preferencí. Délku cyklu tak můžete zkrátit tak, abyste pohodlně stíhali další naplánované aktivity.

Méně času stráveného praním, více času na věci, které máte rádi
Pračky s hmotností 12 kg vám umožní prát více prádla současně, což vám ušetří čas, který můžete věnovat věcem, které máte rádi. Větším bubnem můžete snížit množství pracích cyklů ročně, a to až o 73 praní ve srovnání se standardní 8 kg pračkou - výrazně tak přispíváme k úspoře energie a vody!

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI
 
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
 
PROGRAMY A FUNKCE
 
VZHLED
 
VÝKON A SPOTŘEBA
 
ROZMĚRY
 

Název produktu / Obchodní kód
HW120-B14979

EAN kód
6921081586624

Vestavný / Volně stojící
Volně stojící

Typ plnění
Přední

Kapacita prádla - bavlna (kg)
12

Maximální rychlost odstřeďování (ot./min)
1400

Motor
Direct Motion

Objem bubnu
0

Materiál bubnu
Nerezová ocel

Typ zástrčky
Schuko - EU

Napětí (V)
220-240

Počet programů
14

Možnost odloženého startu
Ano (až o 24h)

Pára
Ano

Barva těla
Bílá

Energetická třída
A

Spin-drying efficiency class
B

Weighted energy consumption [100 cycles, eco 40-60]
54

Programme duration Rated capacity
3:58

Hlučnost odstřeďování (dB(A))
69

Třída emisí akustického hluku (NEL 2020)
A

Spotřeba vody (NEL 2020)
56

Výška
85

Šířka
60

Hloubka
60

Výška zabaleného výrobku (mm)
890

Šířka zabaleného výrobku (mm)
653

Hloubka zabaleného výrobku (mm)
714

Hrubá váha (kg)
86

Čistá váha (kg)
80

- New Energy Label

- Produktový list

- Manuál

{"@context":"http://schema.org/","description":"Hlavním cílem vytvoření řady praček Haier I-Pro řady 7 (Série 979) je poskytnutí výsledků praní na profesionální úrovni v pohodlí vašeho domova. Každá z funkcí byla navržena tak, aby navyšovala výkon a současně snižovala hluk a spotřebu energie, šetřila váš čas a dokonce vám umožňovala upravit podle potřeby dobu trvání jednotlivých cyklů. Proto jsou pračky řady I-Pro Series 7 skvělou volbou pro ty, kteří požadují špičkové výsledky praní prádla za kratší dobu a bez jakýchkoli kompromisů.","@type":"Product","name":"I-Pro Series 7 | HW120-B14979","brand":{"@type":"Thing","name":"Haier"},"image":"https://d15v10x8t3bz3x.cloudfront.net/Immagini/2020/5/15902380/640-28_31011192_09_01_f_hw120-b14979-s-M.jpg","@id":"#reviewable_sku_31011192","mpn":"6921081586624","sku":"31011192"}

Porovnat 0 / 3
 

 
 
 

Porovnat
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Haier
Maximální náplň pračky 12 kg
Hlučnost při odstřeďování 69 dB
Způsob plnění přední
Způsob umístění volně stojící
Hmotnost brutto 86 kg
Hmotnost 80 kg
Barva bílé
Počet otáček 1400 ot./min
Časová předvolba max. 24 h
Počet programů 14
Kapacita pro program Eco 12 kg
Doba trvání programu Eco 238 min
Otevírání dvířek levé
Český panel ne
Energetická třída A
Regulace spotřeby vody ano
Spotřeba vody 56 l
Třída emise hluku B
Spotřeba energie pracího cyklu na 100 cyklů 54 kWh
Třída účinnosti odstřeďování B
Odložený start ano
Displej ano
Dětská pojistka ano
Sprchování prádla ano
Parní praní ano
Hloubka 60 cm
Šířka 59.5 cm
Objem bubnu 78 l
Výška 85 cm
Program pro vlnu ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty