Halmar H-86 bílo/šedá

70 %
(1 hodnocení)

Barová židle H-86 je moderní židlička ve skandinávském stylu se sedákem z bílého polypropylenu, čalouněným módní šedou látkou. Látkové čalounění je odolné proti mechanickému poškození a v kombinaci s bílým materiálem působí mimořádně designově. Barová židle má zajímavě tvarovanou základnu z ohýbané překližky. Barová židle H-86 je moderní židlička, která se bude skvěle hodit do baru či kavárny i do vaší kuchyně. Je ideální volbou pro moderní aranžmá a ty ve skandinávském stylu. Skvěle se bude vyjímat... Celý popis

Koupit za 1 758 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Barová židle H-86 je moderní židlička ve skandinávském stylu se sedákem z bílého polypropylenu, čalouněným módní šedou látkou. Látkové čalounění je odolné proti mechanickému poškození a v kombinaci s bílým materiálem působí mimořádně designově. Barová židle má zajímavě tvarovanou základnu z ohýbané překližky.
Barová židle H-86 je moderní židlička, která se bude skvěle hodit do baru či kavárny i do vaší kuchyně. Je ideální volbou pro moderní aranžmá a ty ve skandinávském stylu. Skvěle se bude vyjímat vedle kuchyňské linky nebo kuchyňského ostrůvku, dodá místnosti jedinečný styl a bude atraktivní ozdobou každého interiéru. Vyžaduje montáž.
Rozměry:

výška: 81 cm
výška sedu: 76 cm
šířka: 43 cm
hloubka: 42 cm
Zobrazit více

Parametry

Výška 81 cm
Materiál kovové
Šířka 43 cm
Výrobce Halmar
Hmotnost 6.4 kg
Barva bílé
Otočné ne
Materiál sedáku látkové
Zobrazit více parametrů