Halmar Relax

88 %
(210 hodnocení)

Křeslo RELAX béžové Křeslo RELAX je otočné elegantní křeslo, pro domácí použití. Přestože je křeslo pohodlné, doporučujeme ho spíše pro krátkodobé sezení 4-6 hod. Klíčové vlastnosti křesla RELAX: - nosnost 130 kg - záruka 24 měsíců - čalouněno v eko kůži - houpací mechanismus s aretací - ergonomické tvarování Křeslo RELAX je čalouněno kvalitní eko kůží a jeho konstrukce je položena na pětiramenné kovové základně. Součástí základny je pětice koleček, která zajišťují stabilní a snadný pohyb... Celý popis

Koupit za 2 549 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Křeslo RELAX béžové

Křeslo RELAX je otočné elegantní křeslo, pro domácí použití. Přestože je křeslo pohodlné, doporučujeme ho spíše pro krátkodobé sezení 4-6 hod.

Klíčové vlastnosti křesla RELAX:

- nosnost 130 kg

- záruka 24 měsíců

- čalouněno v eko kůži

- houpací mechanismus s aretací

- ergonomické tvarování

Křeslo RELAX je čalouněno kvalitní eko kůží a jeho konstrukce je položena na pětiramenné kovové základně. Součástí základny je pětice koleček, která zajišťují stabilní a snadný pohyb křesla na jakémkoliv povrchu. Ergonomicky tvarované opěradlo a sedák nabízejí pohodlí a oporu v oblasti beder a krční páteře. Aby došlo k maximálnímu naplnění komfortu je křeslo vhodnější spíše pro menší a středně vysoké postavy, které si mohou opřít i hlavu.

Křeslo RELAX je otočné a disponuje mechanismem TILT umožňujícím tolik žádanou funkci houpání a tím i regulaci protitlaku opěradla. Výšku židle je možné nastavit pomocí plynového pístu, který se ovládá páčkou umístěnou pod sedadlem židle. Pod sedákem je mimoto také umístěn šroub, pomocí kterého je možné nastavit houpání nebo blokaci v poloze vertikální. Součástí křesla jsou také područky, které zajistí ještě větší komfort při sezení. Křeslo je vhodné pro nižší, drobnější postavy.

Shrnutí:

Díky svému elegantnímu vzhledu a ergonomickému tvarování se křeslo bude vyjímat v jakékoliv kanceláři či domácí pracovně. Ať už v něm budete trávit čas prací či zábavou, vždy se budete cítit příjemně a pohodlně.  Aby došlo k maximálnímu naplnění komfortu je křeslo vhodnější spíše pro střední postavy od cca 170 cm.

Způsob balení:

Křeslo váží 16 kg a je dodáváno v krabici v demontu. Po rozbalení ho snadno a rychle složíte do použitelného stavu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Halmar
Nosnost 100 kg
Výška sedáku 54 cm
S opěrkou hlavy ano
Hloubka sedáku 52 cm
Šířka sedáku 52 cm
Dětské ne

Podobné produkty