Efektivní sběrač prachu: Cyklonové odsávání prachu se silným sacím výkonem může výrazně zvýšit sací výkon vysavače. Praktický doplněk k vysavači: cyklonový filtr je vyroben z plastu a svou službu plní perfektně. Vysoce účinný lapač prachu dokáže sbírat odpad, jako jsou třísky při mletí, moli z filtrů bubnových sušiček, dřevní štěpka, dřevní štěpka, piliny, mouka, cement, uhlí a další drobné. Snadné použití: cyklonový separátor lze snadno připojit k vysavači, montáž byla nekomplikovaná. Snadno se... Celý popis

Koupit za 249 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Efektivní sběrač prachu: Cyklonové odsávání prachu se silným sacím výkonem může výrazně zvýšit sací výkon vysavače.
Praktický doplněk k vysavači: cyklonový filtr je vyroben z plastu a svou službu plní perfektně. Vysoce účinný lapač prachu dokáže sbírat odpad, jako jsou třísky při mletí, moli z filtrů bubnových sušiček, dřevní štěpka, dřevní štěpka, piliny, mouka, cement, uhlí a další drobné.
Snadné použití: cyklonový separátor lze snadno připojit k vysavači, montáž byla nekomplikovaná. Snadno se našroubuje a dobře odlučuje střední prach.
Široké použití: cyklónový filtrační kolektor se hodí v mnoha průmyslových odvětvích, jako je strojírenství, průmysl, textil, domácnost, potraviny, zametací automobily, výrobní a zpracovatelské centrum zařízení na odstraňování prachu, systémy na odstraňování prachu atd.
Rozměry: 30 x 20 x 11 cm, vnější průměr kabelů: 5 cm, vnitřní průměr kabelů: 4,9 cm
Zobrazit více

Podobné produkty