Hammer Clver Folf RC5 4854

83 %
(3 hodnocení)

Skládací recumbent HAMMER Clever Fold RC5 Hammer Clever Fold RC5 je horizontální skládací rotoped neboli recumbent určený především pro rehabilitaci a osoby se sníženou hybností. Díky ergonomicky tvarovanému sedadlu a výškově nastavitelnému opěradlu je trenažér šetrný k vašim zádům. Sedadlo lze pomocí páky snadno a rychle polohovat (vhodné pro menší i větší osoby). Při konstrukci stroje bylo dbáno na kvalitní mechaniku a optimální ergonomii pohybu, a to pro drobnější postavy od 155 cm i vyšší osoby... Celý popis

Koupit za 9 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Skládací recumbent HAMMER Clever Fold RC5

Hammer Clever Fold RC5 je horizontální skládací rotoped neboli recumbent určený především pro rehabilitaci a osoby se sníženou hybností. Díky ergonomicky tvarovanému sedadlu a výškově nastavitelnému opěradlu je trenažér šetrný k vašim zádům. Sedadlo lze pomocí páky snadno a rychle polohovat (vhodné pro menší i větší osoby). Při konstrukci stroje bylo dbáno na kvalitní mechaniku a optimální ergonomii pohybu, a to pro drobnější postavy od 155 cm i vyšší osoby až do 190 cm

Setrvačník o hmotnosti 8 kg a magnetický brzdný systém s 16 elektronicky ovládanými úrovněmi odporu vám zajistí plynulý a tichý chod tréninku.

Napájení stroje probíhá přes externí síťový adaptér. Rozměry recumbentu po sestavení jsou 133 x 62 x 95 cm. Maximální nosnost 110 kg. Hmotnost stroje je 27 kg.

Trenažér disponuje přehledným počítačem s LCD displejem s 19 programy (profily do kopce a z kopce, programy na kardio a spalování tuků). Displej zobrazuje běžné hodnoty jako jsou čas, vzdálenost, spálené kalorie, tepová frekvence atd. Počítač obsahuje 4 HRC programy - automaticky reguluje zatížení trenažéru podle vaší nastavené tepové frekvence. Recovery režim vyhodnotí po cvičení váš fyzický stav.

Správný srdeční tep je klíčem pro mírný kardio trénink, který vám pomůže spálit spoustu kalorií. Měření tepové frekvence probíhá pomocí rukojetí nebo hrudního pásu o frekvenci 5 kHz (hrudní pás není součástí nabídky, ale je možné si jej dokoupit v kategorii Snímače TF).

Možnost připojení tréninkové aplikace BitGym nebo Kinomap (pouze opticky, nemá připojení přes bluetooth)

Kromě tradičního zobrazení na počítači máte také možnost zažít vzrušující živé trasy prostřednictvím aplikace. Tréninková aplikace BitGym přináší video záznam vaší preferované trasy do vašeho smartphonu nebo tabletu. Čím tvrději šlapete, tím rychleji projíždíte lesem nebo po nábřeží. Jednoduše položte svůj mobil na držák smartphonu/tabletu a užijte si tuto nejmodernější tréninkovou motivaci.

Součástí trenažéru je praktický držák na tablet, na kterém můžete při tréninku sledovat své oblíbené seriály. Tablet není součástí dodávky stroje. 

 

Pro dokonalou bezpečnost a stabilitu při jízdě je trenažér vybaven protiskluzovými pedály s nastavitelnými popruhy a nastavitelnými kryty nohou pro perfektní vyvážení.

Doma je často málo místa. Horizontální rotoped HAMMER Clever Fold RC5 je dokonalým trenažérem především pro malé prostory. Pomocí tří jednoduchých kroků stroj složíte, zvednete (rozměry po složení: 61 x 62 x 95 cm) a díky transportním kolečkům pohodlně přesunete do rohu místnosti nebo postavíte vedle šatníku. Integrovaný přepravní kolečkový systém zajistí otočení na místě o 360 stupňů, což znamená, že HAMMER RC5 lze snadno přesunout do rohu, za dveře nebo vedle skříně stejně jako kufr, aniž by se zachytil v jakýchkoliv rozích. Maximální stabilitu vám zajistí vyrovnávače nerovnosti podlahy.

Na kompletní stroj poskytujeme 2 roky záruku. Záruční i pozáruční servis zajišťujeme přímo u zákazníka doma.

Parametry rotopedu HAMMER CleverFold RC5:

Nosnost stroje:
110 kg

Hmotnost stroje:
27 kg

Hmotnost setrvačníku:
8 kg

Převod setrvačníku:
Plochý řemen s dopínací kladkou

Nastavení sedla:
Horizontální posun sedla

Konstrukce rotopedu:
Horizontální rotoped

Držák na lahev:
Ne

Brzdný systém:
Magnetická brzda

Regulace zátěže:
Elektronická s možností programů

Středové složení:

Šlapací střed s ložisky

Způsob využití H/LC/C:

Domácí

Programové režimy:

Přednastavené profily trati, Program řízený tepem HRC, Uživatelské programy

Měřené hodnoty:

Čas šlapání, Rychlost, Spálené kalorie, Ujetá vzdálenost, Tep srdce, Zobrazení zátěže na displeji

Měření tepu srdce:

Dlaňové senzory (hand-pulse), Bezdrátové hrudním pásem

Typ displeje:

LCD displej

Ostatní parametry:

Uživatelské paměti

Napájení:

Síťová přípojka 230 V

Použití dle DIN EN957:
Třída HA

Manipulace se strojem:

Přepravní kolečka, Možnost složení stroje, Vyrovnání nerovností podlahy

Rozsah zátěže:

MIN až MAX plynule

Pedály:
Plastové pedály s klipsnami

Konektivita:
Ne

Volnoběh setrvačníku:

S volnoběhem

Aplikace:

BitGym, Kinomap

Držák na tablet:
Ano

Počet programů celkem:

19

Rozměry stroje po sestavení (d. x š. x v.):
133 x 62 x 95 cm

 Videoukázka skládacího recumbentu HAMMER CleverFold RC5:
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hammer
Nosnost 110 kg
Hmotnost 27 kg
Měření ujeté vzdálenosti ano
Měření kalorií ano
Snímače tepové frekvence ano
Délka 133 cm
Šířka 62 cm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty