Hansgrohe 71215000

0 %
(0 hodnocení)

Hansgrohe Vernis Blend, umyvadlová baterie 100 s ruční sprchou Bidette a sprchovou hadicí 160 cm, chromová, 71215000 Popis produktu: - Výrobce: Hansgrohe - Série: Vernis Blend - Typ: umyvadlová baterie s ruční sprchou Bidette a sprchovou hadicí - Ovládání: páková - Provedení: chrom - Zahrnuje: páková umyvadlová baterie + bidetová sprška s hadicí a držákem - ComfortZone 100 - Výtok: 108 mm - Výška výtoku: 88 mm - Druh proudu: normální proud, sprchový proud - Maximální průtok při 0,3 MPa: 5 l/min... Celý popis

Koupit za 2 394 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Hansgrohe Vernis Blend, umyvadlová baterie 100 s ruční sprchou Bidette a sprchovou hadicí 160 cm, chromová, 71215000
Popis produktu:

- Výrobce: Hansgrohe
- Série: Vernis Blend
- Typ: umyvadlová baterie s ruční sprchou Bidette a sprchovou hadicí
- Ovládání: páková
- Provedení: chrom
- Zahrnuje: páková umyvadlová baterie + bidetová sprška s hadicí a držákem
- ComfortZone 100
- Výtok: 108 mm
- Výška výtoku: 88 mm
- Druh proudu: normální proud, sprchový proud
- Maximální průtok při 0,3 MPa: 5 l/min
- Keramická kartuše
- Nastavitelné omezení teploty
- Způsob připojení: přípojné hadice G ⅜
- Rozměr přívodu: DN15
- Technologie   QuickClean   - díky této technologii zmizí usazeniny vodního kamene a nečistoty z baterie pouhým otřením flexibilních silikonových výběžků
- Technologie   EcoSmart   - Tato baterie spotřebuje až o 60% méně vody než běžná baterie. Každý den tak snižuje náklady na vodu a energii a šetří cenné zdroje
- Technologie   AirPower   obohacuje vodu vzduchem, takže každá kapka je na pocit nadýchanější, plnější a lehčí. Vaše využití vody bude efektivnější a můžete si naplno užít příjemně perlivý AirPower po celém těle
Popis série   Vernis Blend
Dvě základní barevná provedení, příjemné tvary, nepřeberné množství produktů od základního vybavení po užitečné detaily. To je nabídka řady Hansgrohe Vernis Blend. Německému výrobci se podařilo vytvořit komplexní sérii koupelnových prvků, která je po designové i funkční stránce jednotná. Proto je dobrý nápad vybrat si v této řadě hned několik výrobků najednou. Pořiďte si do vaší koupelny baterii umyvadlovou, bidetovou, sprchovou i vanovou, doplňte je o hlavovou sprchu nebo přímo o celý set Hansgrohe Vernis Blend. Vaše koupelna tak bude vyzařovat přepychovým dojmem. A díky osvědčené kvalitě technologických postupů a použitých materiálů Hansgrohe bude zároveň vše skvěle fungovat.
Technologie   ComfortZone
Hansgrohe vám nabízí řadu vodovodních baterií v různých výškách. Jednoduše si vyberte ten, který vám nabízí nejvíce pohodlí pro vaši každodenní rutinu. Počet milimetrů v názvu našich vodovodních kohoutků znamená komfortní zónu. Díky tomu můžete na první pohled vidět, která výška vodovodního kohoutku nejlépe vyhovuje vašim požadavkům – a vašemu umyvadlu. S našimi velkými komfortními zónami si můžete vychutnat spoustu prostoru navíc.
Technologie EcoSmart :
Sprchy a vodovodní baterie hansgrohe vybavené technologií EcoSmart spotřebují až o 60 procent méně vody než běžné výrobky. Toto snížení spotřeby teplé vody znamená i nižší energetické nároky. Celkově to znamená méně emisí CO2 a nižší náklady, což znamená, že EcoSmart je dobrý pro životní prostředí a vaši peněženku.
výhody s technologií EcoSmart:

- Snížená spotřeba vody až na 8 l/min pro hlavové a ruční sprchy (ekologické produkty na sprchách značky hansgrohe spotřebují jen 6 l/min).
- Vodovodní baterie hansgrohe na umyvadle a vaně standardně spotřebují jen 5 litrů vody za minutu (produkty EcoSmart+ spotřebují při tlaku 4 bary dokonce jen 3 l/min).
- Nižší spotřeba teplé vody, což znamená sníženou spotřebu energie a náklady.
- Nižší emise CO2 díky snížené spotřebě energie.
- Konstantní průtok, i když tlak vody kolísá nebo je nízký.
Technologie AirPower :
Technologie, která obohacuje vodu nasávaným vzduchem a vytváří tak plnější, lehčí a měkčí kapky. Na jeden litr vody připadnou cca. tři litry vzduchu. Stačí pohled na vodu vytékající z kohoutku baterie nebo na disk vodních paprsků u sprchy a zjistíte, jaké výhody AirPower přináší. Tato technologie tiše a spolehlivě zvětšuje objem každé kapky a snižuje nepříjemné stříkání vody. Perlicí sprchový deštík AirPower pohltí Vaše tělo a vytvoří příjemný pocit blaha. Výsledek pocítíte ihned na vlastní kůži.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hansgrohe
Typ umyvadlové